Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek szerintetek...

Mikor tesztelhetek szerintetek? Görbe lenn.

Figyelt kérdés

Ha baba lenne nem kellene feljebb mennie a hőnek? A cicim már majd két hete nagyon fáj és a derekam. Reménykedek mert tavaly volt missed abom és most szeretném egy kicsit előbb megtudni, hogy van-e baba mert ott a 21. napon teszteltem de sajna nem volt szívhang.

Lehet esélyes a görbe szerint a baba?


[link]


2012. márc. 5. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, bár nem vagyok nagy görbeszakértő. Milyen hosszú ciklusaid szoktak lenni? Szívből kívánom, hogy kisbaba legyen. Az első terhességem nekem is missed ab-bal végződött, de utána gyönyörű, egészséges kisfiam született, most a tesójával vagyok ismét terhes. :) Írd majd meg, hogy mi lett a teszt eredménye!!! +++++
2012. márc. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány napos szokott lenni a ciklusod?


És mikor volt ovud? Nekem a görbe alapján nem egyértelmű.

2012. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Megnéztem még egyszer, szerintem várj még a teszttel pár napot.
2012. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben még várok vele. Kedves első. Nagyon örülök, hogy nálad sikerült a missed ab utáni baba és gratulálok a mostani babához is:) Reménykedem de különösebben nem érzek semmit. Ha tesztelek megírom mi lett.
2012. márc. 5. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!