Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogorbe kerdes, szerintetek?

Hogorbe kerdes, szerintetek?

Figyelt kérdés
szoval 5. Napja merem, tudom hogy ez borzasztoan keves ido barmit is mondani, de azthiszem elkovettem mar egy hibat es a tobbit el szeretnem kerulni. Szoval a ciklus alatt konkreatan nem mertem hanem miutan elmult kezdtem el. A kerdesem az, hogy normalis e ha rogton 36,4 el kezdodik (1.nap 36.4, 2.:36,4 3.:36,5 4.:36,5 5.:36,7 az utolso napon nem aludtam egeszen 6 orat) ja es cickafark teat kezdtem inni az elso napon. meg soha nem mertem es fogalmam sincs rola mi a normal ertekek tartomanya, ha van ilyen.
2012. márc. 5. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Vezess szerintem görbét, és azt tedd fel ide, mert így nehéz válaszolni.


Nyelv alatt mensi alatt is mérheted, bár én akkor is hüvelyben szoktam.


Ezek az eredmények így még nagyon nem mondanak semmit, legjobb egy teljes hónap, egészben.

2012. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!