Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktin szint mellett...

Magas prolaktin szint mellett van peteérés?

Figyelt kérdés
A ciklusom 40 nap körüli. Ovulációt jelző nyálkás váladékozás mindig van, utána mindig megjön 14 napra.

2012. márc. 5. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de honnan tudod,hogy magas a prolaktinod?Vizsgálták vagy csak kérdezed?

Ha magas akkor nincsen ovulációd,mert a tüszők (ha vannak is picik) nem érnek meg és elmarad a tüszőrepedés is.

Ettől függetlenül lehet középidős folyásod,az nem jelent semmit.

2012. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha bizonyítottan magas a prolaktinszinted annyi az esély a peteérésre mint egy szoptató nőnél. Tehát meg van rá az esély de nem sok. És az is kétséges, hogy mikor. Az oka az amit már előttem leírtak. A nyálkás váladékozás mástól is lehet.

Vagy egy fordított kérdést tettél fel és rosszul értelmeztük? Hogy ha minden jel arra mutat, hogy van peteérésed lehet-e magas a prolaktinszinted?

2012. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hormonvizsgálat szerint magas. A múlt hónapban a nyálkás folyás közben volt pozitív ovulációs tesztem is.
2012. márc. 5. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:

az ovulációs teszt nem számít.Lehet magas az LH a szervezetedben és attól lesz pozi.Hőmérőzzél,az nem csap be!

A prolaktint gyógyszerrel leviszik (bromocriptin)!

első voltam

2012. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hőmérőzés alapján is van ovu. Most voltam nőgyógyásznál ciklus 12. napján,de nem látott tüszőt. Ő is azt mondta, hogy valszínű nincs peteérés. Megyek endokrinológushoz.
2012. márc. 5. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:
A problémám nekem is hasonló!Magas volt a prl és nem volt érett tüszőm:Most már rendben van a prl, csak nem lett nézve most a tüsző.Elvileg igy már rendbe kell hogy legyen!
2012. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó hír!!! :))) Mennyi idő volt míg rendbejött az érték és mit szedtél?
2012. márc. 5. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:
magas prl-re bromocriptint adnak és kb 2-3hónap az eredmény.Persze ez nem általánosítható.
2012. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok! 36-ról lement 9,7-re. 1 hónapos bromocriptin kúra után!
2012. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!