Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a spermavizsgálatnál...

Ha a spermavizsgálatnál bevisszük a spermát mennyi időn belül kell bevinni?

Figyelt kérdés
Gondoltam, mert elég nehéz rávenni a páromat a spermavizsgálatra, hogy sok helyen olvastam be is lehet vinni nem muszáj ott "leadni" ahol megvizsgálják.
2009. jún. 9. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Fél órán belül.
2009. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Nagyon ritka az a hely, ahol engedik, hogy bevidd. Ahhoz, hogy megvizsgálják, vagy tárolják a spermát nagyon speciális körülmények kellenek. Gondolok itt a hőmérsékletre, stb. Tudásom szerint fél órán belül már a leadóban kell lennie az anyagnak. Szerintem az lesz a legjobb, ha már meg van, hogy hova kell vinni, tőlük kérdezzétek meg. Ők azért csak tudják. :)
2009. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi otthonról vitttük be!

Egy órán belül kellett beérni vele és melegen kellett tartani őket addig! Egy sállal csavartam körbe a poharat és teljesen jó volt! Ahogy bevittem, rögtön megnézték őket - én is megnézhettem :) - és azonnal megkaptam az eredményt is!

2009. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amikor én be vittem a sperma mintát azt mondta a doki 1 orán belül érjek be rakjam a tégelyt a melleim közé és ugy vigyem be. még jo hogy nagy melleim vannak igy nem kellett félnem hogy el hagyom az utcán az anyagot:))))))))))2 orán belül eredmény volt már.
2009. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk fél orán belül kellett beérni vele, közeol lakunk, kocsival mentünk, honom alatt vittem mert tél volt..
2009. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!