Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a spermavizsgálatnál a...

Mik a spermavizsgálatnál a követelmények?

Figyelt kérdés
hogyan készítsem fel rá a páromat, mert kellemetlennek tartja, és segíthet e a lány, vagy a férfinek egyedül kell megoldania teljesen?
2008. szept. 21. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nehéz téma, de meg lehet beszélni! Lebegjen a szemetek előtt egy piciny baba képe, és bármit képesek lesztek megtenni érte! Viszonylag könnyű helyzetben voltam, mert a férjem is nagyon a végére akart járni sikertelenségünknek, szerencsére mint kiderült, minden ok vele! És bemehetsz vele nyugodtan, segíthetsz, én is bent voltam! Lényeg, hogy erre szakosodott rendelőbe menjetek!

2008. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi bevihettük a mintát, így otthon elintézhette. Közel lakunk a kórházhoz, 10 perc alatt bent voltunk vele. Hívd fel a rendelést, ahova le kell adni, beszéld meg velük. Nekem adtak egy kis edényt és abba kellett produkálni.
2008. szept. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ! már nagyon szeretnénk a babát, de pcom miatt a műtét előtt őt is meg kell vizsgáltatni. igazából engem jobban aggaszt, hogy miattam kell mennie, ő nem gondol rá inkább. nagyon kellemetlen, pedig előttem sokkal több megpróbáltatás áll, és sokkal több mindenen vagyok túl. azért megnyugodtam egy kicsit, hogy bemehetek én is.
2008. szept. 21. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!