Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelentenek ezek az értékek...

Mit jelentenek ezek az értékek baba szempontjából, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

LH/ FS hányad:0.98

TSH: 2.2 mlU/l

FSH 7.3

LH 7.1


köszi


2012. márc. 5. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
TSH-t kicsit magas, kapsz rá bogyót és lemegy gyorsan.
2012. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az én tsh-m 2,5 és semmit sem kaptam rá
2012. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én TSH-m 3,5 volt két hete és a háziorvos azt mondta rá, hogy teljesen jó.
2012. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

2. vagyok. és azóta van babátok?

2012. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minden nagyon jó :) FSH-nak és LH-nak 10 alatt kell lennie, neked ott van, egymás közötti tökéletes arányuk 1:1, szóval a tiéd szép, tankönyvbe illő. TSH 4-ig normális, van olyan doki, aki szerint 2 alatt jó, de nekem 3.4-re is azt mondták, hogy nem kell rá gyógyszer, tehát neked erre szerintem biztosan nem kell.
2012. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Még csak most lesz peteérésem a hétvégén. 8 hónapja próbálkozunk, eddig sajnos sikertelenül.

2012. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát.

5sikertelen hónapon vagyunk túl.

Van már 1 babánk.

Az orvosom szerint jó a TSH-m,de páran elbizonytalanítottak,hogy 1körül kéne lennie.Nem tudom elmenjek e endokrinológushoz vagy várjak még? most jodidot szedek,hátha segít.

2012. márc. 5. 19:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3.69-es TSH-ra mondta eddig minden orvos, hogy jó, kivéve a legutolsó akinél voltam, rögtön felírta a gyógyszert.Szerinte 1 körül lenne lenni. 4-szer voltam eddig terhes, ebből egy gyermekem van. Én inkább beszedem a gyógszert, mert simán lehet, hogy emiatt vetéltem el ennyiszer..
2012. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi kedves utolsó.

Nekem van már 2gyerekem és mindkettővel problémamentes volt a várandóságom.

Több orvossal beszélve úgy gondolom ezek az értékek nem rosszak és csak jodidot szedek,meg vitaminokat.

A 3.feletti amit írtál,már közel van a felső határértékhez,lehet nálad tényleg ez okozott gondot.

2012. márc. 24. 20:06
 10/12 anonim ***** válasza:
én 2,53-mal voltam endokrinológusnál, s azt mondta, hogy hülye divat ez az 1 körülinek kell lennie dolog. és teljesen jó az én értékem. a tiéd még alacsonyabb, mint az enyém, tehát a tiédre is ezt mondta volna. :)
2012. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!