Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hsg vizsgálatom volt kedden,...

Hsg vizsgálatom volt kedden, a dokim azt mondta, hogy 1-1,5 hétig ne szexeljünk. Csakhogy akkor ez a ciklus elúszott baba szempontjából. Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
én tudom, hogy ilyenkor az ember lánya türelmetlen, és minden egyes napot elvesztegetett időnek érez, de türelem! most szerintem nem is lenne alkalmas odabent a helyzet egy baba fogadására. nem ezen az egy cikluson fog múlni a dolog. most sok időnek tűnik, de gondolj bele, ha megfogan, utána milyen sokáig lesz örömöd belőle! na ahhoz képest ez az egy ciklus máris semmiség!
2010. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem szabad szexelni, mert pont az a lényeg, h ne legyen most baba, mert az az anyag miatt, amivel átfújtak, esetleg károsodhat, esetleg a rtg miatt károsodhatott a megérett petesejt.
2010. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így gondoltam, csak olvastam ennek ellenkezőjét is, gondoltam rákérdezek. 3 év próbálkozás 2 méhen kívülivel után nehéz türelmesnek lenni. :( Szerencse, hogy az egyik petevezetőm átjárható, a másik meg egyáltalán nem, úgyhogy reménykedhetek, hogy mostmár összejön az a baba.
2010. dec. 3. 15:17
 4/4 anonim válasza:
véleményem szerint ha eddig is szexeltetek a dokiddal, ne hagyd hogy lebeszéljen, szexeljetek nyugodtan.
2012. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!