Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston gyógyszer a szedés...

Duphaston gyógyszer a szedés alatt idéz elő peteérést, vagy a következő hónapra, mert nekem nem volt peteérésem, azért kaptam, és most megjött, bár minden testi jel arra mutatott hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is szedtem Duphastont, de az a sárgatest hormont támogatja, ami végül is nem engedi hogy leválljon a már megvastagodott méhnyálkahártya!És szerintem a peteérés előidézéséhez nincs köze, de nem vagyok orvos!!!

Én a peteérés előidézésére Clostilbegitet kaptam, aztán be kellett adni a Choragon (tüszőrepesztő szurit) és rá két napra kellett elkezdeni szedni a Duphastont hogy ne válljon le a méhnyálkahártya idő előtt!! És most egy 10 hetes kislány anyukája vagyok!

2009. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Tegnap csináltam azért egy tesztet, de sajnos negatív lett:-(

Neked mennyi ideig tartott ameddig teherbe estél?

Gratulálok a kislányodhoz, Én is nagyon szeretnék már egy kislányt, nagyon vágyunk már a babára, 1 hónapja lesz lassan hogy próbálkozunk!

2009. jún. 10. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!