Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fogamzásgátló RENDES...

Ha fogamzásgátló RENDES szedése mellett esem teherbe, honnan fogom tudni, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek butának legyetek szívesek. Mivel úgy tudom, hogy a tabletta egy "mű" vérzést csinál a 7 napos szünetben, ezért ha teherbe esnék akkor is megjönne? Lehet hülye kérdés, de őszintén megmondom, a GYIK-en válaszolók bizonytalanítottak el. Sajnos tudom, hogy ez sem 100%-os védekezési mód. Köszönöm a normális válaszokat! 23/L
2012. márc. 6. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Szia!!Ha RENDESEN szeded a gyógyszert akkor nem eshetsz teherbe a gyógyszer mellett.Persze vannak kivételek de ott más is közre játszott a terhesség kialakulásában.
2012. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elôször is: nem lehetetlen. Szomszédunk óra pontossággal szedte, mégis terhes lett. És ahogy írtad, meg is jött neki szépen, csak nem értette, hogy hiába sportol egyre többet, mégis jön fel a hasára a zsír. Szokásos éves nőgyogyihoz ment, aki mondta neki, hogy 10 hetes.
2012. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Előbb-utóbb észrevennéd, de akkor már nem tehetnél 'ellene' semmit... Közérzet, pocak, mozgás..

De normális szedés mellett nem csúszhat be. Kivétel rossz minőségű gyógyszer, lejért szavidő, pontatlan / rossz időben való szedés, hányás, hasmenés...

Ne aggódj, ha rendesen szeded, nem lesz nem kívánt baba.

2012. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen teherbe esni a rendes szedés mellett sem, és gyakori, hogy marad a megvonásos vérzés a szünetben, az elején, de a második ciklusban már majdnem mindig kimarad. De sokszor már az első szünetben is.
2012. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért figyelek. Sajnos pocak tájon van kis feleslegem, így nem lenne olyan feltűnő...remélem azért még időben észrevenném...jöhetnek még tippek, tanácsok...nagyon nem lenne jó időzítés most egy baba...:(
2012. márc. 6. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tartasz tőle (vsz feleslegesen), egészítsétek ki a védekezést óvszerrel.
2012. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) Utolsó, köszönöm, jogos a pont:) Viszont az a vicces, hogy pont azért tabizom, hogy ne kelljen gumizni:) Eddig nem is "féltem" ettől, csak most kicsit rosszabbra fordult a helyzetem,ezért tartok emiatt. Bár gyanítom kevesebb GYIk-et kéne olvasnom, nem aggódnék ennyire:)
2012. márc. 6. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért se aggódj, mert ugye messziről jött ember azt mond, amit akar. Sokan írják, hogy rendesen szedték, de sosem fog kiderülni, hogy ez így van-e. A klinikumban azért ritka, hogy pontos szedés mellett terhesség jön létre, de létezik ilyen, több oka is lehet (ritkán előforduló okok). Ha rendesen szeded, nincs okod stresszelni.
2012. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Mindenkinek ment a kezecske:)
2012. márc. 6. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!