Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig kétszer volt nemi...

Eddig kétszer volt nemi kapcsolatom. Az első után rendesen megjött a menstruációm. A második alkalom után késik, már 6 napja. Nem védekeztünk, csak a naptár módszert alkalmaztuk (26. napon történt meg). Miért késik?

Figyelt kérdés
Nincsenek terhességre utaló tüneteim, nincs hányingerem, sem szédülés. Viszont betegeskedek pár napja, gyulladásban van a torkom (szombat óta).
2012. márc. 6. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha 6 napja késik, az a legbiztosabb hogy ha veszel egy tesztet, mert bármi lehet. Rossmanban Facelle nevű teszt 300 ft, és megbízható, mert nekem bevált. Sok sikert kívánok, és a legjobbakat!
2012. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz még gyereket a naptármódszert, ne alkalmazd. Egyik babám sem akkor foggant, amikor a nagy könyvben meg van írva.
2012. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, kismama.

Miért nem lehet felfogni, hogy a "naptármódszer" nem fogamzásgátlásra, hanem a teherbeesésre leginkább alkalmas napok kiszámolására való, ami nem azt jelenti, hogy más napokon nem lehet felcsinálni.

2012. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy az én kisebb testvéreim nem ilyen felelőtlenek....


Teszt!

Hogy miért késik? A legvalószínűbb ok a terhesség. Lehet, hogy azért mert "betegeskedsz", de erre kevesebb az esély.

2012. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A 26.napon is lehet peteérés(semmi sem lehetetlen)!Nekem például a torokgyulladás miatt nem szokott késni.Nem tudom te érzed e mikor van peteérésed de én a szülés előtt sose éreztem.Vegyél tesztet,6 nap késés után már kimutassa.

Off: Egy doboz gumi olcsóbb mint egy baba.

2012. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok

Még annyit.Nincsenek tüneteid...Szerintem ritka akinek ilyen korán vannak tünetei.Nekem a 10.héten kezdődött a rosszullét.

2012. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

háát elég necces a dolog, vegyél tesztet mihamarabb, és reggeli vizeletből csináld meg

nekem mindig napra pontos a havim, a kisfiam és félidőben fogant, viszont a múltkor voltam uh-n, és a 21. napon 2 nagy érett tüszőt láttak, szóval ezt nem lehet tudni

2012. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tesztelj!

Terhességi tünetek nem feltétlenül jelentkeznek. 2 terhességem alatt egyszer sem voltam rosszul, ha nem tudtam volna, hogy terhes vagyok, észre sem veszem!

2012. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő és segítőkész válaszokat, és a kicsit más jellegűeket is. Igen, mérhetetlen felelőtlenség volt, de sajnos az ember legtöbbször a saját hibáiból tanul. Megcsináltam a tesztet, reggeli vizeletből, egyértelműen negatív lett :).
2012. márc. 7. 14:53
 10/12 anonim ***** válasza:

na akkor egy kicsit fellégezhetsz :) 6 napos késést reggeli vizeletből már kimutatta volna

ha nem jön meg továbbra sem, azért keress fel egy nődokit

2012. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!