Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gond, hogy este csináltam meg...

Gond, hogy este csináltam meg a terhességi tesztemet?

Figyelt kérdés
Egy ideje fáj a hasam, hányingerem van a nap 24 órájában, fáj a fejem és egész nap hulla fáradt vagyok. Kicsit kétségbeestem, hogy esetleg terhes vagyok (ez eléggé betett nekem), ezért megcsináltam egy tesztet ma este és negatív lett. Szerintetek bízhatok az esti negatív eredményben, vagy inkább csináljak még egy tesztet?
2012. márc. 6. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Reggel mindenképpen jobb lett volna, bár elvileg ha tünetképző a terhesség, este is mutatja már egy teszt. Azért tesztelj újra, ha továbbra is késik.
2012. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak a jövő héten kell megjönnie, az előző viszont késett 2 napot. a tünetek miatt csináltam tesztet. kicsit megijesztett a hányinger, fej- és hasfájás, fáradékonyság kombó.
2012. márc. 6. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy a ciklusod milyen időszakában csináltad a teszted. Ha az esedékes menzi előtt, vagy az utána 1-2 napban, akkor még simán lehetsz terhes. Ha megjött a menzid rendesen és úgy csináltad még kb. 3-4 nap után, akkor valószínűleg nem vagy terhes. Ha késik a menzid már néhány napja és úgy lett negatív, az is kétesélyes, de valószínűbb, hogy nincs baba, csak valami más ok miatt késik. Nekem menzi kimaradása után 2 nappal reggeli első vizeletből lett nagyon-nagyon halvány, én ebből indultam ki. Ha akkor délután csinálom, szerintem semmi nem látszott volna.
2012. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen várd meg a menstruáció napját, ha nem jön meg, akkor másnap lőj el egy tesztet.

Mennyi a hőd?

Ettél, ittál eleget?

Az időjárásra hogy reagálsz, jól bírod?

Nyugi, az is lehet, hogy kicsit legyengült a szervezeted, és elkaptál valamit.

2012. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem így semmi értelme az eredménynek

vagyis a 2 dolgot együttvéve: hogy csak jövő héten kell megjönnie, tehát még korai is volt, és szuperérzékenynek kell ahhoz lennie hogy kimutassa + este csináltad, tehát egy felhígult vizelettel

szerintem ennek így semmi értelme nem volt

várd meg a napját, és utána tesztelj reggel első vizeletből

2012. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hamar csináltad a tesztet. Ha baba van, akkor mindegy, melyik napszakban csinálod-bár a reggel előnyösebb.
2012. márc. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

lehet, tényleg nem volt értelme, de lelki megnyugvást azt adott... nagyon rástresszeltem a dologra.

mostanában nagyon keveset eszem, de a napokban próbálok rendszeresen. az ivással nincs gond, mindig viszek magammal vizet, ha elmegyek otthonról. az időjárásra nem vagyok nagyon érzékeny, de ezt a nagy frontváltozást a napokban éreztem. most eléggé megfáztam, nem is mentem suliba, mert nem tudok koncentrálni. lázas nem vagyok, csak fáj a fejem, és rengeteg zsepit használok el.

2012. márc. 7. 10:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2012. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!