Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan, hogy a terhességi...

Lehet olyan, hogy a terhességi hányinger az este jön elő, napközben és reggel pedig nem?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság
2009. dec. 15. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen este volt hányingerem a terhességem alatt.
2009. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a neve reggeli rosszullét,de a nap bármely szakában előjöhet.
2009. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm rendszeresen délután lett rosszul.
2009. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És minden este megtörténik ez a rosszullét, vagy van, hogy 1-2 napot nem jön elő?
2009. dec. 15. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem kb 1 hét alatt 5x volt este hányingerem,tehát néha-néha kimaradt. Babát vársz?
2009. dec. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést én tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

(Augusztus helyett novembert olvass!)

Amúgy lehet az idegességtől volt hányingerem, mostanában nem jelentkezik. Mellfájásom nincs, ami (ha jól tudom) alap terhességi jel. De válaszolva a kérdésedre remélem nem várok babát. Szóval a múltkori szédülés és hányingeren kívül nincs más tünetem (meg egy kis alhasi apró görcsök)

2009. dec. 16. 13:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy...akinek este szokott a hányinger előjönni, annak előjöhet párszor pl. reggel, délután?
2009. dec. 16. 15:44
 8/8 Nikolett_'90 ***** válasza:

Szia!

Meglehet. Nekem a nap bármely szakaszában előjön,reggel főleg, és délután, este nem igazán.Bár, szerintem ez minden nőnél máshogy jelentkezik.

2009. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!