Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek megjött valamennyire...

Akiknek megjött valamennyire és mégis babások voltak, adnátok tippet, ötletet?

Figyelt kérdés
Szóval késett 2 napot a mensim. Első nap barnázás volt, ami nálam soha nincs, mert egyéből vérzek. Második nap normális mensis nap. Ma vagyok a harmadik napomom, de már alig jött valami, elég volt 1 betét egész napra. Nekem az első 2-3 nap nagyon durva szokott lenni egyébként.
2012. márc. 6. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első babámnál nekem is ”megjött”, ezért nem is gondoltam terhességre.

Viszont csak 2-3 napig alig barnáztam, vér nem volt.

A teszted pozitív? Mert én kaptam rá terhességmegtartó hüvelykúpot. Mindenképpen doki és szurkol(hat?)ok!

2012. márc. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél rendesen véreztem, nem is gondoltam hogy terhes vagyok, 9 hetesen derült ki :)

Második "terhességemnél" 3 napot késett, egy nap barnázás, egy nap vérzés és a végén nem lett belőle semmi. Van hogy nem tud rendesen megtapadni...

2012. márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!