Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve probálkozunk. Nem...

Fél éve probálkozunk. Nem rendszeres a menzeszem, volt már hogy pár napot, volt hogy 10napot késett. Most 8napja késik, fájdogál a hasam alja már 3,4 napja tompán. De nem ugy mint amikor meg akar jönni?

Figyelt kérdés
Émelygek is. Tesztelni nem is merek már megvárom a 10napos késést.Szerintetek baj hogy fájdogál a hasam, baj lehet? Vagy baba?Félek az ujabb csalodástol...
2012. márc. 7. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt mi honnan tudjuk?

Lehet baba is, lehet mensi is.

2012. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teszt és akkor nem lesz mitől félned!Egy tessztel

megkapod a választ a kérdéseidre!

2012. márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg ennyire ingadozik a ciklusod akkor várd meg azt a 2 napot és tesztelj,ha nem jön meg!

A tünetek elég 2 esélyesek lehet ez is,az is!

Nekem voltak már babásak jelek is,mégsem voltam terhes!

2012. márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bocsi....

*babásaBB

2012. márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tesztelhetsz nyugodtan,hogy megnyugodj. Ha pozi,akkor tudod a választ a kérdésre,ha nega,akkor meg várj még egy pár napot,és ha nem jön meg,akkor irány a doki.
2012. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet eldönteni,de a terhesség esetén igen is menszi szerűen fájdogál a has.
2012. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Egy új hónap új remény új csalódás.Kegyetlen időszak amíg az ember lánya az áldott teherre vár.Én minél jobban akartam a babát annál intenzívebben éltem meg a tarhes tüneteket.Volt,hogy 2 hetet is késett.Aztán belefáradtam a dologba már nem is akartam gyereket a házasságom is tönkre ment volna a lelkiállapotom miatt.És egyszer amikor végképp nem is számítottam rá mással voltam elfoglalva, késett egészen 9 hónapig:DDD

Ne add fel,de az életedet se a baba készítésére tedd fel.Vegyél tesztet,mert az idegesség és a veszett reménykedés kikészít.

2012. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!