Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik,3 napja náthás...

5 napja késik,3 napja náthás vagyok.2 éve próbálkozunk a babával. Szerintetek sikerülhetett? Vagy csak a betegség miatt késhet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

5 napja késik, és még nem teszteltél??

Hát akkor hajrá :)

Megy a drukk neked!!!

2009. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, aranyos vagy :) Csak tudod, már annyiszor kellett csalódnom a 2 év alatt, h nem nagyon merek tesztelni.. Elég pontos szokott lenni a mensim, és most attól félek, nem csak a megfázás miatt késik-e.
2009. dec. 14. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy sokszor csalódtál, de bízzál benne, hogy most baba van, pláne, ha pontos a mensid :) Azért egy náthától nem nagyon jellemző, hogy felborul a dolog...bízzunk benne :)
2009. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, első voltam
2009. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akár sikerülhetett is! Miért ne!
2009. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy megfázás miatt késne. Tesztelj holnap reggel és írd meg az eredményt. Remélem, sikerült!!! Jó lenne már valami jó hírt olvasni:)!
2009. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy megfáztál? A koraterhesség tipikus tünete a nyálkahártyák fokozott aktivitása, orrfolyás, nyálfolyás, torok "váladékozás", hüvelyi folyás. Én is azt gondoltam, hogy na, pont most leszek taknyos mikor a babával próbálkozunk! Szerintem a menstruáció egy kis megfázás miatt nem késik, más kérdés ha alhasi fájdalmaid vannak és felfázásra gyanakszol. Lázad van? Mid fáj?
2009. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, nincsenek alhasi fájdalmaim, nem vagyok felfázva. Torkom fájt 1 napig, meg az orrom folyik szombat óta. Lázat nem mértem, talán kis hőemelkedés, de az se biztos. Holnap veszek tesztet, és megírom, mi lett. Köszi mindenkinek, aki szorít :)
2009. dec. 15. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:
teszteltél??
2009. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, de most már nincs is értelme :( Köszi mindenkinek, aki gondolt rám.
2009. dec. 17. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!