Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tennétek fel olyan görbéket,...

Tennétek fel olyan görbéket, ami nem volt szép? Amin látszott, hogy nem volt peteérés, vagy cikk-cakkos volt?

Figyelt kérdés
Kérlek ne küldjetek linkeket,hogy itt nézelődhetek,mert én itt látogató személyekét szeretném megnézni... Köszönöm. Olyan legfőképp érdekelne,amin az látszott,hogy valami nem stimmel,és mégis baba lett belőle.
2012. márc. 7. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt az orvos sem látott egyáltalán semmit.

2012. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazán egyik görbém sem olyan szép, mint ahogy a "nagykönyvben meg van írva", de ebben a hónapban a hőm alapján nem volt peteérésem:

[link]


Pedig a jeleit, szúrkákat ugyanúgy éreztem.

2012. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első. Nem lehet,hogy az volt a baj,hogy nem egy időben mérted?Ha jól láttam,akkor volt,hogy 2 óra különbség is volt a mérések között... A doki nézett ultrahangon?
2012. márc. 7. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen a doki nézett ultrahangon és nem látott semmit, de nagyrészt azért nézett, mert ez egy vetélés utáni görbe .
2012. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még mindig az első vagyok, most ilyen a görbém:

[link]

Itt már volt peteérés és ultrahangon is látszott.

2012. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

na hátha ebből baba is lesz. Csak azért kérdezem,mert az én görbém is fura,de még csak ez az első hónap hőmérőzésem:

[link]

bízok benne,hogy a jövő hónapba már szebb lesz,és ez csak egy ilyen hónap.

2012. márc. 7. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:

A görbéim miatt nem igen tudnám elhinni, hogy ez esetleg egy babás görbe, mert az elmúlt kettő hónapban nagyon szép görbéim voltak, és hát persze sikertelenek.

Mióta próbálkoztok? Ha a köv.havi is ilyen lesz akkor érdemes lenne ránézetni az egészségedre, mert lehet, hogy csak egy kicsi peteérés elősegítőre van szükséged. De sok sikert ahhoz, hogy rendesen össze jöjjön mindenféle gyógyi nélkül.

2012. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!