Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy nincs esélyünk?

Lehet hogy nincs esélyünk?

Figyelt kérdés
Több hónapja járunk kezelésre 3 év sikertelen próbálkozás után. A legerősebb stimuláció hatására is csak 19mm-es tüszőm lett. Azt mondta a doki hogy nem érett, és megállt a fejlődésben. Azt mondta olyan erős injekciót+ gyógyszert kaptam, hogy nem látja értelmét, valószínüleg a szervezetem már leállt. Igaz 38 éves vagyok. Ha megáll a tüsző a fejlődásben és ovuláció nincs, akkor ez így már biztos nem életképes? 2 napja is ennyi volt a mérete.

2012. márc. 5. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Érdemes a gyógynövényeket kipróbálni esetleg segíthetnek, elég sok jó tapasztalat van már rá.Nem kell soha feladni a reményt.
2012. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyuri bácsi babaváró csomagja? nagyon sokan dicsérik!!
2012. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem adnám fel, legfeljebb csak jegelném egy időre a dolgot. Elmondok egy mesét. Volt egy ember, meg a felesége, akik nagyon szerettek volna gyermeket, de több, mint 10 év után sem sikerült összehozniuk. Aztán kivizsgálások sora következett, kiderült, a feleségnek nem érik petesejtje, ezért csak lombikbabájuk lehet, más asszonytól. 5 beültetése volt, egy sem maradt meg. Ezért úgy határoztak, örökbe fogadnak egy babát. 6 hetesen hazahozták a kislányukat, akit a sajátjukként szerettek, gondoztak. 3 hónapos volt a kislány, mikor a feleség kezdte napról napra rosszabbul érezni magát. Következő hónapban már annyira gyenge volt, hamar elfáradt, alig maradt meg benne étel, hogy elment orvoshoz. Az orvos megállapította, hogy 11 hetes kismama. Azóta boldogan élnek : Apa, Anya, Kislány és Kisfiú. Itt a vége, fuss el vége.... :DDDD Ez az egyik barátnőmmel esett meg, ennek lassan már több, mint 10 éve. Szóval nincs lehetetlen!!!
2012. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még miből áll a babaváró csomag,nálam a peteéréssel van gond.Gyógynövény volt az első amit kipróbáltam,és mindent felborított,még a menstruációt is.
2012. márc. 5. 20:58
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást,sajnos a korom miatt nem hogy 10 évem hanem 1 évem sincs.Legalábbis a doki szerint már leállt a szervezetem valószinüleg.
2012. márc. 5. 21:01
 6/14 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek is ezt mondták, ráadásul olyan hormonzavaros is volt szegény, hogy azt el sem tudod képzelni. 40 éves elmúlt, mikor szült. Én a helyedben nem mondanék le egy saját babáról teljesen.... persze, átgondolnám az alternatívákat, de soha ne mondd, hogy soha. Én szorítok neked! :)
2012. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem mi volt az a gyógynövény?
2012. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! Gynex volt a gyógynövény,amire nagyon rosszul reagált a szervezetem.
2012. márc. 5. 21:23
 9/14 anonim ***** válasza:

ezek után gondolom nem akarsz gyógynövényeket...

azért ha van időd nézzél be ide:


[link]


nem szedtem és nem is vagyok "ügynök" csak olvastam sok jót róla!

sok sikert!!ne add fel!

2012. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Azért 38 évesen még nem olyan késő. Nem tudom, hova, milyen dokihoz jársz, de ha nem meddőségi centrumba, akkor itt az ideje arra váltani. És a 19mm-es tüsző azért elég szép nagy. Megrepeszteni pedig meg lehet. Ha még lombikkal lehet esélyetek, akkor ne ad fel. Neked már nincs időd gyógynövényekkel kísérletezni, azt szerintem hagyd meg a ráérősöknek.

Bocsi, hogy kérdezek, de milyen stimulációd volt? Mit kaptál és mennyit?

2012. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!