Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napos menzesz mitől lehet?...

2 napos menzesz mitől lehet? Első nap élénk piros volt, utána darabok jöttek ki. A 3-4-ik nap csak barnázás.

Figyelt kérdés
Ja és nagyon erős hasfájásom volt az első 2 nap.
2009. jún. 9. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen jellegű, halmazállapotú a barnázás?

lehet gyógyszerszedés miatt, gyulladás vagy ciszta miatt és méhenkívüli miatt. az utolsó esetben a barna kávézacc szerű folyás a gyengeség érzet és a fájdalom nem enyhül, hanem társul hozzá a terhességi hányinger, szédülés. ha nem múlnak a panaszok, vizsgáltasd ki magad, lehet, h a hormonok játszanak, lehet, h nincs is gond, pár nap múlva eldől.

2009. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi ideig tart átlagban Neked. És hogy babaprojekt közben vagytok-e. Ha igen, akkor még akár terhességet is jelenthet, de nem valószínű. Van, akinek pár hónapig még megjön a terhessége mellett is. De az nem túl jó jel. Én személy szerint hasonló cipőben járok. Szombatra nemvártam. De megjött. Nagyon erős volt az első nap, és oltárira fájt. Aztán másnap még megvolt, aztán harmadnap alig. Nekem 5 napig szokott tartani. Holnap csinálok egy tesztet, mert a terhes tüneteim megvannak.
2009. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szurkolok mindkettőtöknek, h az legyen, amit szeretnétek.ha babát szeretne mindkettőtök, akkor egy életerős, egészséges csöppséget.( a kérdezőnél sajna nem tudtam eldönteni terhességre vágyik, vagy arra, h ne legyen terhes)
2009. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát.
2009. jún. 10. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!