Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal előbb "jött meg",...

3 nappal előbb "jött meg", először egy kis vér, majd utána mélyebb szinű piros darabos! és nyúlós vér. Fél-,1cm-es mintha alvadt vér darabok lennének. Azóta meg kevés barnázás. Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Dokimat nem tudom megkérdezni, mert csak hétfőn lesz elérhető.

Clostylbegitet szedtem, jártam UH-okra és a doki szerint be is indította a peteérést. Az utóbbi két hónapban 27 napos volt a ciklusom, de azelőtt kissé rendszertelen, 24-29 naposak. Arra kaptam akkor duphastont, ami úgy tűnt, bevált, de most nem tudom mi van.


2008. nov. 13. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én a saját tapasztalatomat tudom leírni, bár segíteni nem tudok sajnos! Nekem is csak tippjeim vannak. Nekem a múlt hónapban késett 6 napot, aztán megjött, nagyon gyenge vérzésem volt, másnap nekem is ugyanolyan mint neked, ugyanazt tudom leírni, hogy alvadékos, nyúlós, totál ugyanaz, mint neked. Aztán utána barnázás. Én arra gondoltam, hogy a tabi abbahagyása kavart be. Már utólag, mert először örültem, hogy lehet, hogy baba , de neg lett a tesztem és azóta megint megjött már ebben a hónapban előtte-utána barnázással. Szerintem a fogamzásgátló abbahagyása miatt van , hogy nem rendszeres, elég nehezen áll be, majdnem mindenkinek! Egyébként én is most megyek dokihoz, hogy állítsa be vamlamivel a ciklusomat, mert mi is szeretnénk babát, de igy lehet, hogy pé-m sincs.
2008. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én már 1 éve abbahagytam a fog.gátlót és kb fél év után mentem a dokihoz mert már szinte alig volt mensim. Utána jött a vérvétel, hormonvizsgálat, 3 hónapig duphaston, de ezalatt az idő alatt nem volt peteérésem. Úgyhogy jött a closty és most itt tartok.

Ilyen darabos, nyúlós még sohasem volt és most már kezd kicsit megijeszteni a dolog.

2008. nov. 13. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! Nem akarlak megijeszteni, de amikor nálam ez volt, rohantam az orvoshoz és nekem azt mondta, hogy megtermékenyedett a petesejt, sőt lehet be is ágyazódott, de aztán elment. Nem kellett semmilyen beavatkozás, megnézte kitisztultam e rendesen, s jött a következő hónap. Nem vészes, csak egy kicsit szomorú.
2008. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló és képzeld nekem ez a második hónap, hogy megint ilyen a vérzésem, ma megint ilyen darabos, alvadékos és még nyúlik is. Bocsi a részletekért. Nekem is mondták ezt a múlt hónapban, hogy lehet nem sikerült beágyazódni a megtermékenyített petesejtnek, de mivel akkor is és most is csináltam tesztet , mindkettő negatív lett nálam nem e volt a dologban mégse. Én is azért elmegyek a dokimhoz, a bizti kedvéért. Ha már babát szeretnénk , legyek rendben!
2008. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 tesztem is negatív lett, míg be nem ágyazódik nagyon ritka, hogy mutatja a teszt. Sőt beágyazódás után is legalább 5 nap, míg pozitív pozitívat mutat. Ennek ellenére nálam ez volt. Többször is előfordult. Elmagyarázta a doki, hogy ez többnyire akkor fordul elő, ha peteérés után voltunk együtt és: vagy későn termékenyült meg a petesejt, vagy már "gyenge" volt.
2008. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!