Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért nem jön...

Szerintetek miért nem jön meg? A késői peteérésem miatt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Késői peteérésem volt, az ovuteszt szépen kimutatta. A 29-30 naposak a ciklusaim. Még nem nagyon késett, +-1-2 nap szokott lenni, de több nem. A 28-29. napomon volt peteérésem, kimutatta az ovuteszt+ a méhnyakváladékom is tojásfehérjés volt. Együtt voltunk az első félig meddig pozi napon, meg az első pozitiv utáni negatív napon.

Már 5 napja késik. A ciklusom 34. napján vagyok, két napja csináltam tesztet, negatív lett, de időn túl lett egy kis pozi csík. Nem tudom mire vélni. Lehet, hogy azért nem jött meg, mert most ágyazódik be? volt már késői ovum, és mindig pontra megjött utána. Mi lehet most?



2012. márc. 8. 10:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, csak még korai volt a teszt.
2012. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mikor teszteljek először, ha nem jön meg továbbra sem? Amúgy nekem mensi előtt mindig fáj a mellem, most semmi. És az alhasam szurkálgat.
2012. márc. 8. 10:49
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem a peteéréhez képest 16. napon volt halvány pozitív! :)

Két nap múlva tesztelj újra, mert 2 nap alatt duplázódik a HCG hormon a szervezetben!

A beágyazódás pedig addigra fejeződik be, amikor meg kellene jönnie!

2012. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerinte 2 napot minimum várj. Mensi előtt 3-4 nappal mindig érzékenyek a melleim és legalább 5-6 nappal előtte meg a derekam és most 3 nappal előtte vagyok és semmi jele nincs.

Van görbéd?

2012. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát 4-én kellett volna megjönnie :) és ezért furcsa nekem, hogy egyáltalán nem érzem, hogy meg akarna jönni, csak a hasam szurkál, fájdogál. Akkor ha 2-a körül volt pé-m, akkor még van időm, hogy a teszt kimutassa, ha esetleg baba van. De lehet, hogy csak szimplán azért nem jön meg, mert késői pé volt, és ehhez igazodik a mensi? De már máskor is volt ilyen, akkor miért jött meg utána 2 nappal normálisan?
2012. márc. 8. 10:54
 6/20 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos :( Most akartam elkezdeni ebben a hónapban, vettem cickafarkfű-palástfű teát, meg mindent előkészítettem, és vártam, hogy megjöjjön. Erre nem akaródzik neki.
2012. márc. 8. 10:55
 7/20 anonim ***** válasza:
Reméljük baba van a dologba:) Ha már pozi akkor mindenféleképpen küld el:) drukkkkk
2012. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szurkolok.. :)

Várom az eredményt! :)

2012. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

3. vagyok! Ha a 28-29. napon volt péd, és most vagy a 34. napon, akkor még nem késik 5 napot!!!!!

Mert a péhez képest el kell telnie 13-14 napnak!!!

Most figyelem csak a számokat, amit írtál!

Tehát, ha tegyük fel a 29. napon volt peteérésed, a 30. nap számít egynek,tehát csak a 44. napon kellene megjönnie!!! Jól írtad a 28-29. napot?

2012. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen! A múlt hónapban is figyeltem, hogy tojásfehérjés nyákom van, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, nem is voltunk együtt a párommal.

És most elkezdtem használni az ovutesztet, az egész ciklusom alatt negatív lett, nem is látszott a 2. csík, és mikor a 27. naphoz értem, akkor lett tojásfehérjés a váladékom, gondoltam csinálok még egy ovut, a 2. csík már majdnem pozi volt, és másnapra sokkal erősebb lett mint a kontroll csík. Együtt is voltunk a párommal 2x is.

De multhónapban viszont ugyanígy volt valószínűleg, de akkor megjött a normális időben. (viszont akkor nem is voltunk együtt)

2012. márc. 8. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!