Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért nem jön...

Szerintetek miért nem jön meg? A késői peteérésem miatt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Késői peteérésem volt, az ovuteszt szépen kimutatta. A 29-30 naposak a ciklusaim. Még nem nagyon késett, +-1-2 nap szokott lenni, de több nem. A 28-29. napomon volt peteérésem, kimutatta az ovuteszt+ a méhnyakváladékom is tojásfehérjés volt. Együtt voltunk az első félig meddig pozi napon, meg az első pozitiv utáni negatív napon.

Már 5 napja késik. A ciklusom 34. napján vagyok, két napja csináltam tesztet, negatív lett, de időn túl lett egy kis pozi csík. Nem tudom mire vélni. Lehet, hogy azért nem jött meg, mert most ágyazódik be? volt már késői ovum, és mindig pontra megjött utána. Mi lehet most?



2012. márc. 8. 10:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9. vagyok. Ezek szerint, ha jól írtad a 28. napot(mert az ovuteszt nem csal), akkor csak a ciklusod 42. napján (nem)kellene megjönnie! Számold ki hanyadika az nálad és akkor tesztelj!!! De ha ma vagy a 34. napon, akkor még van 8 napod, hogy megjöjjön!!!
2012. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jó, rendben! Akkor addig megpróbálok várni! de sok idő az még :)
2012. márc. 8. 11:13
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszataitokat! :)
2012. márc. 8. 11:14
 14/20 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy sok idő, de remélem azért sikerült!!
2012. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha a 28-29. napodon volt peteérés, akkor ne várd, hogy megjöjjön másnap! Peteérés után kb. 14 nappal jelentkezik a menstruáció, úgyhogy így nézve neked még nem is késik, majd a 43. nap felé kell megjönnie. Drukkolok!
2012. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Értem, akkor majd kb. 1 hét múlva ilyenkor várom! Vagyis NAGYON NEM várom :))
2012. márc. 8. 11:44
 17/20 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok kedves kérdező.6,7napja késik de a teszt negatív.

Sosem késik 26-29naposak a ciklusaim.

Ha késői pé-m volt akkor még a teszt sem mutatja ki.Talán a hétvégén:)

2012. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 fehérliliomka válasza:
Szia Kedves Kerdezo!Remelem vissajossz meg!Pozi lett a teszted?!?!Remelem!Ird meg legyszi mert nekem is pont ugyanez van :-)
2013. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Szia! Igen, pozitív lett!:))))))

Azota 3 honapos a kislányom!!!!!!!!!!!!

Szurkolok!

2013. márc. 17. 16:33
 20/20 fehérliliomka válasza:
Gratulalok!!!:-)) De jo neked mar a kezedben tarthatod a Kibabadat!!:-))Nekem ultrahangon mondta a doki hogy kb.29-30.napon fog megreoedni a tuszom.Tehat kiszamoltam h.akkor 44napos lesz a ciklusom...az eltelt es ra 3 napra negativ lett a tesztem.Viszont azota sem jott meg...de h bab lenne ki kellett volna mutatnia boven.Ugyhogy en nem vagyok okyan szerencses mint Te de majd legkozelebb.Lehet h.csak most siman kimaradt egy ciklusom.Majd a doki megmondja hetfon.Az se allapot h.nem jon meg egyaltalan pedig volt dominans tuszom....Koszonom szepen hogy valaszoltal Kedves Kerdezo es boldog babazast kivanok nektek sok oromot es egeszseget!!!:-)
2013. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!