Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan ittatok a cickafarkfu/p...

Hogyan ittatok a cickafarkfu/palastfu kombinaciot? E-vitamint szedtetek hozza?

Figyelt kérdés
ha igen akkor csak ti vagy a parotok is? Folsavrol tapasztalatok? Jelenleg cickafarkat iszok 8. napja, remelem meghozza a mensimet es rendezi a ciklusomat. Nemreg volt egy missed ab.-om es utana kisse felborult. Orvosnal voltam azt mondta minden oke velem es kb. 3 ciklus utan lehet probalkozni, aztmondta a mensi magatol visszaall, de en gondoltam megprobalom a teat. Valakinek esetleg (hasonlo, pozitiv) tapasztalat? Minden erdekel!:)
2012. márc. 8. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A cickafarkfű teát a ciklus elején - peteérésig - kell inni. Ez a tea a peteérést segíti. Legjobb reggel éhgyomorra inni, jobban felszívódik. Ciklus második felében - peteéréstől - palástfű teát kell inni, ez segíti a beágyazódást. Ezt a teát is éhgyomorra idd. Nem tudom a teáktól-e, de én hamar babás lettem és én hiszem, hogy a teák segítettek.

Szerintem folsavat is érdemes szedni még a terhesség előtt, az orvosok is ajánlják legalább a teherbe esés előtt 1 hónappal elkezdeni. Én ezt is szedtem a teák mellé. E-vitamint nem szedtem, azt miért szednél? Ja, és a párom nem szedett semmit.

2012. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi, hogy valaszoltal. Az E vitamint is itt olvastam, hogy jotekony hatassal van a termekenysegre. Azt sajnos nemtudom hogyan, ezert kerdeztem :) esetleg tudnal abban segiteni, hogy hogyan vn ez a palastfuvel, ertem hogy ciklus masodik feleben, de ha ez progeszteron tartalmu es ezaltal fentmarad a hom tole, honnan tudom hogy tenyleg babas vagyok e vagy csak a palastfu miatt vagyok meleg? Es hogy nem kesik tole a menzesz? Mert ugye a progeszteron szint nem esik le. Hogy is van ez?
2012. márc. 8. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amikor ittam ezt a két teát a ciklusom pontos volt és a nemvárt előtt már 3 nappal pozitívat teszteltem. Én a hőmet nem mértem rendszeresen, csak alkalmanként, de folyamatosan éreztem, hogy 37 körül van a testhőm, ami a mai napig így van. (11+4 hetes vagyok). Nekem a teától nem késett, csak a baba miatt. :-)
2012. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gratulalok! Remelem nekem is ilyen pozitiv tapasztalataim lesznek :) amugy megkerdezhetem mennyi ideig probalkoztatok? Persze csak ha nem tul indiszkret.
2012. márc. 8. 13:27
 5/6 A kérdező kommentje:
ja es meg annyi, hogy a pozi teszt utan is ittad a palastot?
2012. márc. 8. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsénk volt, 1-2 hónap alatt összejött. Igen, ittam még egy pár hétig a palástfű teát, de amint megtudod, hogy babás vagy a cickafarkat hagyd abba! Sok sikert!
2012. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!