Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Qupido tesztet használta...

A Qupido tesztet használta már valaki? Kinek lett rajta időn túl, száradáskor halvány, vékony, rózsaszín pozi csík?

Figyelt kérdés
Már két qupido tesztet is csináltam, és mindkettőn lett időn túl, 10-20 perc múlva egy halványka, vékony RÓZSASZÍN csík. Valószínű nem vagyok terhes, de arra lennék kíváncsi, hogy ki járt még így? Mert ha legközelebb veszek ilyet, akkor nem fogom ezen törni a fejem, hogy vajon miért van rajta csík. Mert volt már olyan, hogy használtam más tesztet, de az több óra után is csont negatív volt.
2012. márc. 8. 12:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én kicsimről ez mutatta meg, hogy jön :) azonnal, és határozottan, és el is tettem a tesztet, és azóta is változatlanul csak az akkori eredmény van rajta.
2012. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!! :)

Az a baj, hogy nekem nem azonnal, és nem is annyira határozottan. Hajnalban teszteltem, vártam 1 max 2. percet, semmi nem látszott, elkönyveltem, hogy negatív, és visszafeküdtem. Aztán kb 1 óra mulva felkeltem és volt rajta egy halvány csík. Aztán 2 nap mulva megismételtem, ugyanez történt, csak akkor már egy leheletnyit jobban lehetett látni a csíkot.

[link]

Nagyíts rá a képre, és akkor jobban látod. Az hozzád közelebb lévő a képen, az készült 2 nappal később.

2012. márc. 8. 12:51
 3/20 anonim ***** válasza:
Mennyit késik? Beillene szellemcsíknak is, de az furcsa, hogy erősödik. Egy másik fajta tesztet is meg kellene csinálnod.
2012. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát kicsit bonyolult a helyzet :)

4-én kellett volna megjönnie, de az ovuteszt szerint 2-án volt peteérésem, vagyis a mensi előtt 2 nappal. Együtt is voltunk, 2 naponta.

Akkor valószínű, hogy nem kéne megjönnie, csak 2hét múlva, de azért csináltam tesztet, mert késett.

Bele is nyugodtam volna, hogy nega, majd jövőhéten csinálok még egyet, ugy voltam vele, de akkor miért erősödött? Ezt nem értem. De valószínű, mégha nem is vagyok terhes, akkor is csak peteérés+14. napra fog megjönni?! Mert volt már ilyen velem a múlt hónapban, hogy mensi előtt volt pé-m, de akkor megjött pontosan a mensim(mondjuk akkor a párommal nem voltunk együtt.)

2012. márc. 8. 13:52
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a peteérés után 14 nappal van mensi. Mint mondtad, neked a mensi előtt két nappal van. Van, akinek meg pont mensi alatt és mégis baba lesz belőle:)) Szerintem esélyes a dolog. Vannak furcsaságok. A barátnőmék pl. pénteki nap voltak együtt és hétfőn már hányt és pozi lett a tesztje. Előtte nem voltak együtt egyáltalán. Ha nem ő meséli, nem hiszem el.
2012. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ilyen lett de az egy másik fajta teszt:)Én várok még egy pár napot,Te csinálsz másikat?Sok sikert!!!:-)

2012. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha ezt a tesztet én pisiltem volna le, akkor biztos pozitívnak nézném...

Az ovulációs elméletekben én is hittem, de valahogy teltek-múltak a hónapok, hőmérő, nyál, ovuteszt, időpontra ágybabújás... és semmi.

Majd mikor olyan beteg voltam, hogy férfit nem akartam látni, elől-hátul jött ki minden a sok gyógyszertől, és egyetlen egyszer voltunk együtt a hónapban, azt is mensi végén... na ekkor lett kétcsíkos a qupidóm.

Úgyhogy vannak csodák, én részemről bizakodnék :)

2012. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szia! Hát nagyon hezitálok, hogy csináljak e. Az a baj, hogy már sok gyógyszertárban kértem, de mindig csak azt mondták, hogy a qupido az egyedüli 10-es :( és ha ez az érzékeny sem mutatta ki, akkor hiába veszek 20-25-ös érzékenységűt. :(

Neked is ugyanilyen lett, és időn túl?? :) Remélem, hogy neked is babát jelez, meg nekem is!!!

Szerintem most még veszek egy qupidot,(mert az előzőt két napja csináltam reggel) és ha megint erősödött a csík, akkor nagyon fogok örülni, mert az már biztató!!! Te tesztelsz holnap?:)

2012. márc. 8. 14:45
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

De aranyos vagy, remélem, hogy tényleg pozitív lesz! Nagyon bízom benne! Én meg most abban bizakodom, hogy eddig hiába néztem a peteérésemet a hónap közepén, sosem "találkoztam" vele. Mert lehet, hogy mindvégig a ciklusom végén volt. De mivel sosem voltunk olyankor együtt(mert nyűgösebb voltam, a mensire gondoltam, hogy már meg fog jönni), ezért abban bízom, hogy most sikerült, mert együtt voltunk! És mindig pontban megjött utána a mensim, és most meg nem! remélem, hogy ezért!!!

2012. márc. 8. 14:48
 10/20 A kérdező kommentje:
De akkor ilyet még nem tapasztaltatok a tesztekkel, hogy időn túl lett volna rajtuk ilyen csík? Akár babásak voltatok, akár nem?!
2012. márc. 8. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!