Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Qupido tesztet használta...

A Qupido tesztet használta már valaki? Kinek lett rajta időn túl, száradáskor halvány, vékony, rózsaszín pozi csík?

Figyelt kérdés
Már két qupido tesztet is csináltam, és mindkettőn lett időn túl, 10-20 perc múlva egy halványka, vékony RÓZSASZÍN csík. Valószínű nem vagyok terhes, de arra lennék kíváncsi, hogy ki járt még így? Mert ha legközelebb veszek ilyet, akkor nem fogom ezen törni a fejem, hogy vajon miért van rajta csík. Mert volt már olyan, hogy használtam más tesztet, de az több óra után is csont negatív volt.
2012. márc. 8. 12:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én sose tapasztaltam utáncsíkosodást. Olyan volt, hogy a gyenge tesztről egy idő után eltűnt a második csík. De nagyon soká. De a baba nem tűnt el :)
2012. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

én nem értem,.

múltkor is kérdezted ez egyértelműen pozitív a vak is látja

ha nem hiszed el, menj el dokihoz hogy csináljon vérvizsgáltatot hogy elhidd babát vársz.

5 hetes kismama ugyanilyen tesztekkel !

2012. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Szia! Annyira szeretném, hogy tényleg így legyen!!!!! csak nem merem elhinni! Mert utána még aznap délelőtti pisiből csináltam egy clearbluet, és az csont negatív lett :( ez elbizonytalanított.

Vettem most egy tesztet, a neve Predictor early, 12.5 ml-es érzékenységű. Holnap megcsinálom teggeli, hajnali pisiből.! Szurkoljatok nagyon!

2012. márc. 8. 16:04
 14/20 anonim ***** válasza:
remélem pozitív lesz, és mostmár nem idegesítesz itt engem :)
2012. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én is remelem !!! Nem állt szándékomban idegesíteni! :( :) csak nem bírok magammal:)
2012. márc. 8. 18:10
 16/20 anonim ***** válasza:
Laptoppal menj reggel pisilni, és írd meg, mi lett!
2012. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Rendben!:)))
2012. márc. 8. 20:27
 18/20 A kérdező kommentje:
Most csináltam meg a tesztet, kb 5 perce. Negatív. Elvileg 15 percig kijöhet rajta valami, eddig még csak 1 csíkos. Visszafekszem aludni. Aranyosak vagytok, hogy szurkoltatok:)
2012. márc. 9. 05:42
 19/20 anonim ***** válasza:
Én szurkolok továbbra is!!
2012. márc. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 -Fanni- válasza:
Kedves Kérdező! Mi lett veled azóta, akkor babás voltál? Én pont ugyanilyen tesztet produkáltam tegnap reggel és nem merem beleélni magam..
2015. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!