Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy kis problémám?

Van egy kis problémám?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy nem jött meg a mensim de használtam olyan hormon mentes kúpot védekezésként. Február 6-7-én volt meg utoljára és kb. már olyan 4-5 napja késik. Március 5-6-án kellet volna meg jönnie és azóta semmi. De vettem 3db tesztet meg csináltam olyan 6-án de a második csík nagyon halvány de alig észre nem vehető aztán 7.én is csináltam egyet az már kicsit erősebb volt de még mindig halvány az talán már látható valamennyire. 4,5 hónapja született a kisfiam és már volt kb. 3 mensim ami 28.napra jött meg normálisan pontosan. Tudnátok segíteni hogy mitől lehet ez hogy nem jött még meg, vagy esetleg mikor forduljak dokihoz. Hát nem igazán vannak tüneteim de ha ebben is tudnátok segíteni mik azok a tünetek vagy testi tünet van a mensi ki maradáson kívül.
2012. márc. 8. 12:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Gondolom tisztában vagy vele,hogy a második csíknak nem az erőssége számít,hanemaz ott léte.Tehát tök mindegy,hogy mennyire halvány...terhes vagy.

2012. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Így van, terhes vagy. A pharmatex nem jó védekezési mód, sok baba születik így.
2012. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi még hozzá tenném a te esetedben nehéz tüneteket írni mivel valószínűleg szoptatsz és a hormonjaid is kuszák még.

Sűrűbb vizelési inger fáradékonyság,hangulatingadozás szag étel undor,émelygés szédülés....

2012. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Pharmatex kúpot használtál? Ha igen, van egy rossz (vagy jó) hírem, simán teherbe lehet mellette esni, mert ez csak sperma ölő. Én sem tudtam, mert úgy reklámozzák, hogy 100%-ig biztonságos, és a gyógyszertárban is ezt mondták, de én az első babámmal emellett lettem terhes véletlenül. Utólag mondta a dokim (ő nem tudta, hogy csak ezt használom, akkor szólt volna hamarabb), hogy ez csak fél megoldás, nem árt mellette számolni, vagy megszakítani, vagy óvszert használni. Szóval szerintem várj még pár napot, és csinálj még legalább 2 tesztet. Ha azon is van csík, ha halvány is, menj el a nőgyógyászodhoz, mert elképzelhető, hogy terhes vagy.
2012. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ezt már akkor biztosra vehetem vagy még reménykedhetek abban hogy meg fog jönni? És ha esetleg holnap el megyek a dokihoz akkor mennyi a valószínűsége hogy meg állapítja?Nem túl korai?
2012. márc. 8. 12:56
 6/28 anonim ***** válasza:

Ja orvos....

Én mennék akár már holnap is,mert elég kevés idő telt el a szülésed és a teherbe esésed között.Vele megbeszélheted a dolgokat.Mi az amire esetleg kiemeltebben kell figyelned.

2012. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hát sajnos már nem szoptatok 2 hétig szoptattam a kisfiút. Sajnos elapadt.
2012. márc. 8. 12:57
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, most látom az eddigi válaszokat, hogy ezek szerint sok baba születik emellett a kúp mellett...én örülök végül, hogy így történt, mert imádom a kisfiamat, de azért ez felháborító, hogy van pofájuk ezt tényleg úgy reklámozni, hogy hatásos védekezési forma......
2012. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Már volt két terhességem de sajnos az első elhalt bennem, akkor sem volt semmi tünetem sem ugyan így maradt el a mensim. Akkor utána 1,5 évre rá született a kisfiam de nem volt semmi ilyen tünetem sem akkor is ugyan így nem jött meg.
2012. márc. 8. 13:02
 10/28 A kérdező kommentje:
Én azért döntöttem úgy emelet a kúp mellett mert hormon mentes ami nem bontja fel a hormon háztartásomat sem. Mert nem igazán szeretem a gyógyszert és akkor emiatt döntöttem úgy hogy ezt választom mivel ennek nincs semmilyen mellékhatása.
2012. márc. 8. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!