Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A következő problémám van....

A következő problémám van. Már szültem 3 gyereket de most nem tudom eldönteni, hogy csak a beleim mozognak ennyire vagy terhes vagyok? Csak időnket érzem a mozgást de nem csak én a párom is érezte. Nem a hasamnál lehet érezni hanem lejjebb.

Figyelt kérdés
Legutóbbi ultrahang: Emndrometrium 14mm-es kissé fellazult szerkezetű.A fundusban 4x4mm-es cystikusa képlet.
2011. márc. 17. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy tesztet? Ha a baba már mozog is, akkor a teszt tutti kimutatja. Egyébb tüneteid nincsenek? Szeretnétek a babát, vagy védekeztetek?
2011. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.

Mikori ez az ultrahang?


Van vérzésed? Csináltál tesztet?

2011. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem értem voltál orvosnál, csinált ultrahangot, de te mégis azt hiszed, hogy terhes vagy? azért egy mozgó babát már csak észrevenne a doki.

cisztád van, arra azért figyelj,gondolom az orvos is mondta

2011. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ultrahang tavaly novemberi, mivel akkor késet azért mentem el.Azóta is meg jön kb 2-3napig tart.Orvoshoz ma megyek de ettől félek,hogy hülyének néz.Már lassan 2 éve próbálkozunk de még nem jött össze sajnos.Én lennék a leg boldogabb ha azt mondaná az orvos,hogy baba! A mozgást nem a hasamba érzem hanem lent a méh körül.
2011. márc. 17. 10:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Én szurkolok nektek, és léci írd majd meg, hogy mit mondott a doki.

Első voltam

2011. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
miért nem tesztelsz?
2011. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csináltam de nem volt egyértelmű.1 órán belül tudni fogom a választ.De szerintetek nem vagyok hülye?
2011. márc. 17. 10:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy, sőt nagyon is drukkolok, hogy baba legyen! A barátnőm 5 hónapig menstruált a terhessége alatt. Majd írj!
2011. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs baba:(!Csak nagyon erős bél mozgásom van volt.De írt fel a doktornő Meforal 1000mg-ot.Néztem a neten de sehol nem írja azt,hogy növeli a teherbe esést.Valaki használta már?Köszönöm,hogy szurkoltatok:)
2011. márc. 17. 12:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Ird be a keresobe PCOS ott tudsz kutakodni a agyogyszer utan.


Nagyon nem ertem mire irta fel neked mindenfele vizsgalat nelkul.

2011. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!