Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen problémáitok voltak...

Milyen problémáitok voltak peteérés hiány, vérzés kimaradás, nem esett teherbe? Closty segített vagy vmi más? Babás lett?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik amit itt felsoroltál,az első clostys honap nem járt sikerrel,nem lett peteérés,de nem csüggedünk:-)
2009. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és most a második hónappal próbálkoztok clostyval?
2009. jún. 9. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen még ebben a hónapban,ha akkor se lesz peteérés más modszerrel probálkozunk
2009. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig kaptam a clostit, de nem lett baba, peteérés viszont igen. Én is amiatt kaptam, mert 3 hónapig nem jött meg (5 hónapig nem volt pé se, pedig 2x meg jött). Most nem kaptam gyógyszert, nehogy ciszta legyen, el is könyveltem, hogy nem lesz pé, de van! Pont ma, úgy fáj a hasam, mint régen amikor magától volt (a clostinál, csak enyhén éreztem)! Úgyhogy reménykedem talán összejön. Amúgy szeptember óta próbálkozunk.
2009. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!