Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbe alapján lehetek...

A görbe alapján lehetek babás? Mára vagy holnapra nem várom, vizes folyásom van, és görcsöl is a hasam, de a hőm nem nagyon esett le ma.

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 9. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ma, vagy holnap kell megjönnie neked a görbéd alapján.


Vagy ha pedig a luteális fázisod valóban csak 7-8 nap szokott lenni, akkor olyan gondok vannak nálad ami miatt meddő lehetsz.

2012. márc. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid?

A meddő kifejezés azért elég durva, ha van valami probléma akkor gyógyszeresen megoldható, hogy baba legyen. Nekem is voltak gondjaim, de gyógyival rendbe rakták.

2012. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lenne jó,ha ilyen rövid lenne luteális fázis. Lehet inkább ez egy hosszabb ciklus lesz. Mindig egyforma hosszúak a ciklusnapok nálad?
2012. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem,nem egyformák. Van,hogy 25 nap,van hogy 30 nap. Nem is jött meg ma,és a vizes folyásból,krémes lett. De a hőmérőzés nekem nem jött be,mert gyerek mellett nem egyszerű,se egy időbe nem tudtam mérni,meg volt,hogy felültem pelenkázni,és utána mértem. Szóval lehet,hogy hamarabb volt peteérésem...

Ja és azért ne meddőzzünk már,mert csak beparázik ettől az ember.

2012. márc. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!