Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosoktól kérdeznék?

Lombikosoktól kérdeznék?

Figyelt kérdés
Akinek az első babája lombikkal fogant a kistesónál hogyan ment a dolog?Most készülünk belevágni a kistesóba(lombikkal).

2012. márc. 9. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírtam már itt több helyen az esetünket:)


Kislányunk lombikbaba, amikor 8 hónapos lett gondoltam bejelentkezek kistesóra. Felhívtam a klinikát,most márciusra kaptam időpontot. Tavaly decemberben amikor lánykám 10 hónapos volt,pozitívat teszteltem:) Volt nagy meglepi:) Úgyhogy nagy a boldogság, iszonyú öröm, hogy nem kell újra végigcsinálni nemtom én hányszor a lombikos tortúrát.


Ja, hogy segítsek is valamit:

nekem azt mondták,hogy minimum fél év kell elteljen a szoptatás abbahagyása után az újabb lombik kezdéséig. Nem tudom Neked mekkora a nagyobbik babád. Nekünk van még 5 fagyasztott embriónk, azzal próbálkoztunk volna első körben, 2-2-1 beültetés felállásban. Ha azok nem sikerültek volna akkor kezdtük volna a stimulációt.


Nálatok mekkora a nagy? Nálad vagy férjednél vannak gondok? Hová jártok?


Sok sikert


13 hónapos kislány anyukája + 13 hetes kismami

2012. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi szépen a válaszod!Nálunk sajna nem valószínű a természetes úton történő teherbeesés.Mindkét oldali petevezeték záródásom van.

Első lombik,egy petesejtből elsőre sikerült.

Most 6.-án volt 22hónapos a lánykám.

Mi Tapolcára járunk.

Gratulálok nektek!

Gondtalan babavárást!

2012. márc. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!