Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakorisággal érdemes...

Milyen gyakorisággal érdemes szeretkezni, hogy teherbe essek? Hány naponta?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a 2 naponta szeretkezés híve vagyok.

Nekünk így összejött a baba elsőre, és persze semmi sem garancia, de ezt sok helyen olvastam, hogy jó taktika.

2012. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval. Mi is 2 naponta voltunk együtt és rögtön első hónapban megfogant a kislányom.

Csak ügyesen!!! :)

2012. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem attól függ hány naponta vagytok együtt.


Mi 1 évet próbálkoztunk. Majd mikor elutaztunk anyósékhoz ahol 3 hetet voltunk és minden nap volt otthon valaki, így egyszer sem votlunk együtt. majd egy félórára anyós leugrott a boltba, na akkor csináltuk a bébinket. Tuti nem voltunk 3 hétig együtt csak akkor 1x. Pedig elötte mi is minden félét kipróbáltunk.


Másodiknál többet voltunk együtt, de foggalmam sincs mikor lehetett.

2012. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz nem ettől függ, de ha babát akartok, akkor nem érdemes 1-1 véletlenszerű alkalomra várni, hátha úgy összejön.

Olyankor érdemesebb 2-3 naponta összebújni, így nagyobb az esély, hogy jó időben, jókor lesztek együtt, és a spermiumok minősége is (állítólag) jobb.

Sok sikert!

2012. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettő naponta.
2012. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!