Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak kíváncsiságból, körülbelü...

Csak kíváncsiságból, körülbelül milyen gyakorisággal szoktatok zenét hallgatni? Naponta? Vagy ritkábban? Esetleg ki sem bírjátok nélküle? : - )

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 00:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Én imádok zenét hallgatni, nem tudok nélküle élni! Sajnos már vagy negyed éve elromlott a a telefonom fülhallgatója, így nem tudtam olyan sokat zenét hallgatni, meg is lett az eredménye, sokkal lehangoltabb, ingerültebb voltam ebben az idõszakban... De ma végre vettem új fülhallgatót, nagyon boldog vagyok. :) Nagyon szeretek énekelni is, és rádiót is szoktam sokat hallgatni. 15/L
2011. okt. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Akkor úgylátom, nem csak én vagyok olyan, hogy a fülemben szinte mindig benne lóg a fülhallgató :). A zene akármilyen sz*r is a hangulatom, mindig feldob, pláne, hogy én a pörgősebb zenéket szeretem. :)
2011. okt. 30. 01:15
 3/22 anonim ***** válasza:
Naponta. Mivel az előszobában vagy konyhában mindig szól a rádió. De a sz.gépen is szoktam mindennap. Ha megyek valahova pl gyalog akkor nem szoktam mert nincs fülhallgatóm, de nem is szeretem mert nem hallom ha jön mögöttem valaki, egy biciklis és nem fér el stb.
2011. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
túlzás nélkül mondhatom hogy kolesz előtt a nap 24 órájából legalább 8 órán át, most fülhallgatóval kb 5öt (bár ebbe beleszámítom az unalmas órákon való zenehallgatást is. :D)
2011. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szinte minden nap. 1-2 dalt minden nap, van amikor órákon keresztül zenét hallgatok. Suliidőben hétköznap keveset, mert suliba nem szoktam zenét hallgatni, hacsak szünetbe nem nyomják meg a sulirádiót, itthon pedig pihenek egy kicsit, aztán nekikezdek a tanulásnak. Amíg nem tanulok meg, nem kapcsolom be a tv-t, szg-t, zenét, mert elvonná a figyelmemet. Így hamarabb és könnyebben megtanulok.

Utána bekapcsolom a gépet, netezek és zenét hallgatok. :D

16/L

2011. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Minden nap,mindig! Huh 1 hétig zene nélkül..végem lenne:)

Én nem nagyon szoktam a suliban fülhallgatóval zenét hallgatni,mert szünetben tanulok vagy a barátaimmal hülyülök,de buszon,utazás közben és mihest hazaérek este 10-ig megy a zene.. tanulni sem tudnék zene nélkül.:)

2011. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki nélküle :) :) szóval minden nap :D !! 16L
2011. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Órákon át, minden nap.
2011. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ha van rá lehetőségem mindig zenét hallgatok. tényleg szinte ki se bírom nélküle! :D
2011. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
minden nap több órát :D
2011. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!