Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt olyan, hogy mensi...

Kinek volt olyan, hogy mensi előtt minden baja volt, de mikor állapotos lett akkor meg semmi tünet vagy csak derékfájás?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem! :) Mindig hányingerem volt és hol bőgtem hol nevettem!!! A férjemnek is az tűnt fel egy héttel a nemvárt előtt, hogy most nem vagyok elviselhetetlen! :)

Jól éreztem magam, egészen a 5.hétig, mert jött a hányinger... :) Ja meg jött más tünet, hogy nagyon puffadtam, ha megettem valamit.

2012. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Nekem eddig mindig volt minden bajom: mellérzékenység, ingerlékenység, éhségérzet, majd 'leszakad a derekam' és csak mensi előtt kettő nappal volt fehér folyásom, de most csak a derekam érzékeny és már 8napja fehér folyásom van(nem betegség, mert nincs arra utaló jel) és 1 hete néha-néha mensi szerű hasfájás. Tudom, hogy ez nem egyértelműen terhesség, csak már nagyon türelmetlen vagyok így 11 hónap után...Ha meg mensi lesz akkor viszont jó lenne, ha ezt a jó "szokását" megtartaná, mert így happy érzés:D:D

V

2012. márc. 9. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is! + még nem tudtam, hogy baba van, rengeteget jártam pisilni! Én mensi előtt mindig tiszta idegbeteg voltam, vagyok, akkor viszont semmi, se cici fájás, se zabálás, se fáradtság, semmi, csak a pisilés... :)
2012. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó lenne, ha most ez lenne a jel nekem is:)
2012. márc. 9. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Szorítok neked, ha teszteltél feltétlenül írd meg! 2 vagyok és 3 kisgyerkőc anyukája :D
2012. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rendben írom. És gratulálok a három gyerkőchöz:)
2012. márc. 9. 18:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött:(
2012. márc. 11. 09:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, arra gondolj mindig, hogy majd legközelebb!!!!
2012. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!