Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Vagy mi lehet?...

Terhesség? Vagy mi lehet? Segitenetek megnyugtatni?

Figyelt kérdés
Régota probálkozunk a baratommal és semmi, látta rajta az elkeseedettséget elvitt akupunkturas kezelesre, 2 honapja jarok !az elozo mentruaciomat elore hozta 2 nappal mert pont 2 nappal mensi elott mentem kezelesre ! Igy a ciklsom 24 napos lett! Most is voltam 2 napja 7.én ! 8.án kelett volna megjonnie! De 24 napon mar elkezdett gorcsolni a hasam ! Csak gorcsok vannak semmi mas! Nincs beállva a ciklusom eddig most volt a legkevesebb 24 napos amugy 26 rol indul es 3o a leghosszabb! Tudom h meg csak a 28. napomon vagyok es ha meg ket nap mulva nem jon meg akkor lehet egy kicsi remeny!!! De szerintetek ez lehet terhesseg? vagy bezavar az akupunktura? mert nem hozta megint elore ? nem ertem ! Csak szurkal a hasam nem isolyan veszes Maskor belehalok! Koszonom a valaszokat!!! Ketsegbe vagyok esve ,mert nem tudom h mi lehet????
2012. márc. 9. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Könnyű mondani, de nyugalom!!! A tünetek bármire utalhatnak, gyakran a terhesség jelei azok ami a menzesznek is a jele. (mell feszülés, has görcs) A teszt lenne a legjobb vagy az orvos, de gondolom már eleged van belőlük. Az viszont tudom, hogy nem szabad erre a baba dologra rágörcsölni, mert akkor az idegsségtől nem fog összejönni. Kicsit lazítsatok a pároddal, romantikus együttlétek, vacsi, esetleg ha belefér nyaralás, vagy egy romantikus hétvége és hidd el jönni fog a baba.
2012. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tesztelnék egy érzékenyebb teszttel, mielőtt az idegbajba kergetem magam :D Nyugi!!!!
2012. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, voltatok-e már kivizsgálásokon, de ha még nem, akkor menjetek el. Egy elzáródott petevezetéken pl mit sem segít az akupunktúra. (szerintem máson sem, de ez csak magánvélemény). Mielőtt meggyanúsítanátok nem vagyok érdekelt az egészségügyben.

Amúgy tudjátok, mi az oka hogy nem jön a baba?

2012. márc. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló tüneteim voltak,reménykedtem de mind hiába :( annyi a külömbség hogy én nem jártam erre a kezelésre és nekem 30-35 naposak a ciklusaim és mi már 8 hónapja próbálkozunk
2012. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elsosorba koszonom a valaszokat! Monika 68 : igen a problémám hogy el van zarodva a petevezeték :( Voltam nogyogyasznal augusztusba és ő azt mondta ,h ez csak 1 modszerrel fog szetjonni ha teherbeesek! A vizsgálatok kicsit korulményesek mert Angliaba elek oktoberbe jottem ki es kint leszek oktoberig biztos! Ma reggel nagyon fajt a hasam meg is jott! De csak barnazas es a szokott mennyiseghez képest elég keves! De mi már oktober elott probálkoztunk szoval már kb 1,5 éve remenytelen ! 23 éves vagyok és egeszseges semmi mas problémám nincs ezen kivul, ezt azert irom mert nagyon sok nogyogyaszati bajom volt mar de oktober ota semmi!!!!Elégge elkeseredtem a reggelen ,de majd lesz ez másképp is , majd talán a kovetkezo honap, bar sztem nem fogok teherbe esni amég ossze van tapadva :( Kisit elegem van mar ! Az orvos mert mondta azt h mi elobb esekk teherbe ??? És igy hogy ha koztudott h evvel a bajjal nulla rá az esélly?????? nem értem !!Minden honapba mikor megjon sirok csak sirok csak sirok !!!! Na mind 1 remenykedhetek én itt a semmiert :(
2012. márc. 10. 14:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja az akupunkturás kezelésrol annyit ,h én se hiszek benne !!! Csak itt kint angliaba ez az orvososdi dolog katasztrofa , semmit nem tudnak, semmibe nem segitenek, evvel a témával kapcsolatba meg hiába fizeted az itteni tb-t rengeteg pénz! A baratom lepett meg evvel az akupunkturával ,mert már nem birta nezni az állando elkeseredetségemet , a sirasaimat! Aranyos volt tole , mert rengeteg pénzébe kerult ! Mindenféle teákkal kurálnak , az akupunktura , vitaminok!!! De megmondtam neki h akkor fogok benne hinni ha tényleg sikerul osszehozni a babat!!!!! na mind 1 ! Aranyosak vagytok h irtatok ,koszonom !!!!!!
2012. márc. 10. 14:57
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Anglia....

Nagyon sok rossz tapasztalatot olvastam itt az angliai ellátásról. :-(

Tényleg nem vagy jó helyzetben. Tudod egy olyan országban, ahol nem probléma a népesedés, nem foglalkoznak ilyen dolgokkal, és a terhesgondozásuk is kritikán aluli. Azt írják az ottani kismamák, hogy 12-ik héten van először UH, addig le se ...

Gondolom, nem hobbiból mentetek oda, és nem tudom, mennyi ideig akartok maradni. De ha a közeljövőben babát szeretnétek, ez nem kifejezetten ideális hely. :-(

Mindkét petevezetőd el van záródva? Nem tudod esetleg felvenni a kapcsolatot egy itthoni dokival? Hátha van esély műtéttel megnyitni. Nekem is megnyitották egyszer az átjárhatósági vizsgálat alatt. Sajnos van olyan, hogy nem lehet, ha olyan helyen van az elzáródás, de talán egy próbát megér. Ha előre le tudsz beszélni egy időpontot, akkor pár nap szabival meg lehetne oldani. És lehet, hogy szerencsétek lesz, és utána már esélyesen indulsz a következő hónapban. :-)

Ha pedig nem sikerül megnyitni, akkor sajnos csak a lombik marad. :-( Ami pénz és időigényes, sajnos arra az időre mindkettőtöknek itthon kéne lenni. Nem tudom, ez mennyire lenne nektek megoldható.

Nagyon nehéz helyzetben vagy, lehet hogy döntened kell a munkád és a babavállalás között. :-(

Ne haragudj, hogy ilyen lelombozó dolgokat írok, de én így látom a helyzetet, és hiába írnám, hogy ne aggódj, sikerülni fog, nem látom reális esélyét ennek. Persze csodák mindig vannak, de sokkal kevesebb, mint amennyi lombikbaba születik.

Most jutott eszembe, sokan mondják, hogy az aviva torna esetleg segíthet. Úgy tudom, ez mindenféle testrész tekergetésével jár, talán ki lehet vele csomózni azt a petevezetéket. :-) És talán Angliában is van. :-)

Több ötletem nincs.

Majd írd meg, hogy döntöttél, ha pedig sikerül babásodni, azt főleg!

2012. márc. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!