Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt már inszeminációja...

Akinek volt már inszeminációja. Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
Szóval megvolt az inszem,aznap kicsit feszített a pocim,másnap semmi,inszem utáni 2.napon érzem,hogy kicsit furább a pocakom..Na ez normális???

2012. márc. 10. 10:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem már a harmadik inszemem volt.Utána nekem is volt feszítő érzés,éreztem a petefészkeim feszülnek,olyan "furcsa" volt a hasam.Baba eddig még nem sikerült,a 3. eredményét hétfőn tudom meg.Addig pedig reménykedem!Sok sikert Nekünk!
2012. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is olyan fura volt a hasam...reménykedem...szorítok neked,írd meg légyszi,mi lett az eredmény...!
2012. márc. 10. 14:43
 3/29 tkata81 ***** válasza:

nekem hétfőn volt az első, azóta többször bele-bele szúr kicsit, főleg a bal petefészkem környékén. nem tudom mit kell érzeni, én már bebeszéltem a hányingert is, pedig az sem lehet :)

azzal biztatom magam, hogy azért szúrkál bele, mert beágyzódik :)

2012. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Szia!Nekem már holnap kiderül,hogy sikerült-e...!

Most elolvasva a kérdést már fel sem tenném,mert azóta teljesen mást érzek,másképp érzek,olyan mintha valami kis könnyű párnácska ülne a pocakomon..olyan fura azóta,jóval másképp érzem magam,mint akkor...csak az a baj nem tudom,hogy jó-e ez....!!!

De közben olvastam,hogy ez teljesen normális érzés....!!!

2012. márc. 21. 14:37
 5/29 A kérdező kommentje:
tkata81--Sok sikert!!!!Drukkolok,hogy sikerüljön!!!!!
2012. márc. 21. 14:38
 6/29 A kérdező kommentje:
tkata81-egy másik kérdésnél olvastam,hogy jövő hétfőn kiderül...vérvételre mész????
2012. márc. 21. 14:43
 7/29 anonim ***** válasza:
Minden inszeminációsnak nagyon-nagyon drukkolok, valószínű, hogy Én is inszeminációra fogok menni....Csak ne félnék annyira a hormonozástól....
2012. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nah, meg az egész folyamattól.....Én nagyon félek a dokiktól :(
2012. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!Nem kell félni a hormonozástól,az első inszemnél nem "tolnak" meg annyira!!!

Utolsó..(az is te vagy(?))

Félsz a dokidtól??Hova jársz??És mi az,hogy félsz??

2012. márc. 21. 16:44
 10/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Sajna a 3. inszem sem sikerült.......

Hamarosan jön majd a lombik.....

Kedves Kérdező,tkata81 Veletek mi a helyzet,mit éreztek?

Nagyon drukkolok Mindenkinek!

2012. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!