Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Állandó mindjárt megjön...

Állandó mindjárt megjön érzés, negatív teszt, nem értem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


nem is igazán mindjárt megjön érzésem van, hanem ilyen kis görcsölgetés, és mintha lehúzna a derekam a mélybe. Ez kb. 5-6 napja tart. Elméletben 25 körülre nem vártam, viszont előtte pár nappal volt nagyon vizes, nyákos folyásom plusz petefészek fájdalmaim. Volt egy kis rózsaszín is a bugyimon de semmi. Tesztet csináltam két napja este de negatív lett. A melleim is napról napra jobban fájnak.


Kérdésem: Ha a terhesség miatt van, miért lett negatív a teszt, valamint, hogy mikor teszteljek újra, hogy biztos legyek benne, hogy baba vagy nem?


Köszönöm előre is nagyon a válaszokat. Igazából kezdek kicsit nyugtalan lenni :(((


2012. márc. 2. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Kár, hogy este teszteltél. Ilyenkor az elején még a reggeli teszt a legbiztosabb, de néha még az sem. Nekem annó aznaptól kezdődtek a tünetek, amikor meg kellett volna, hogy jöjjön. 2-3 napra rá már folyton hánytam (negatív lett a teszt). 5 nap késésnél teszteltem megint(amikor már reggeltől estig hánytam) és alig látszódott a második csík. Szóval azt akarom kinyögni, hogy nem mindig mutatja ki helyesen az eredményt. Tesztelj holnap reggel! Szorítok!
2012. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!