Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok olyat hallottam, hogy...

Sok olyat hallottam, hogy azok akik nagyon vágynak a babára, már beképzelik maguknak a tüneteket, mint hasfájás, mellfeszülés, stb. De mi a teszt esedékessége előtt az ami biztossá tesz azzal kapcsolatban, hogy baba vagy nem baba?

Figyelt kérdés
Nekem 7 nap múlva lenne esedékes a havim, de a hasam 3 napja húz. Mellem nem feszül, viszont néha szédelgek és végig tudnám a napot aludni!
2008. ápr. 11. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

simán belehet képzelni ha valaki nagyon akarja vagy még akkor is ha valaki nam.

Én szinte mindig bejképzeltem. és minden megvolt.De ilyen korán mint ahogy te vagy ilyenkor mégnemszokás szédülni

2008. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leirtak alapján lehet,hogy várandos vagy.Bár ezt egy teszt és doki tuja neked megmondani.Ha pozitiv-gratulalok:-)
2008. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem biztos, nekem is minden tünetem volt, de én éppen az ellenkezője, nagyon nem akarok babát. Ráadásul fogamzásgátló tabletta szedés mellet képzeltem, végül az ultrahang után megnyugodtam és elfgadtam, h minden ok. Szerintem vrd meg a 7 napot, mert a te esetedben is lehet beképzelni, fele fele arányban lehet, de ilyenkor már a teszt is kimutathatja, ha nagyon kiváncsi vagy. Sok szerencsét a babához.
2008. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

mi fél éve próbálkozunk, azóta produkálom a tüneteket menetrendszerűen :)

Volt pár hónap, amíg olyan hányingerem volt, hogy elkezdtem feleslegesen örülni.

Hogy ne keseredj el nagyon, ne a tüneteknek örülj, hanem a két csíknak :)

Sok sikert!

2008. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló!!mintha csak én írtam volna:-)))
2008. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva, ilyen koran semmilyen tunet nem jellenzo meg :(
2008. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!