Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell először dokihoz...

Mikor kell először dokihoz menni? Mikor lát már valamit? Menzi nincs csak 3 + teszt és cicifeszülés meg menzis hasfájás egy picit.

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Dokihoz bármikor mehetsz 3 + tesztnél én már mennék.Ha lehet olyan dokihoz,ahol ultrahang is van
2008. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Én tavaly mensi elmaradása után egy nappal csináltam +tesztet ami szeptember 6-án volt!!!Orvoshoz 25-én mentem!!!Ne nevess ki de azért mentem csak két hétre rá mert az előző babámat így vesztettem el!!!Ahogy kijött a két csík rögtön rohantam és nagyon-nagyon korai terhességnek nem tesz jót a hűvelyi ultrahang!!!Nem akartalak megijeszteni de sztem várj te is!!!Nekem is voltak hasfájásaim főleg amikor megkellett volna jönnie de ne izgulj ez normális!!!Gratula!!!:):):):):):D:D:D:D

2008. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Akkor most nem tudom mikor menjek. Nem akarom hogy baja legyen az ultrahangtól a babának.... Ha van még valakinek tapasztalata kérem ossza meg velem!!! :)
2008. máj. 21. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:
de jó neked hogy pozitívat teszteltél!!!megkérdezhetem hány nap késés után teszteltél?
2008. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én anno a 37. napon teszteltem (ciklusom elég rendszertelen volt mindig is), 3 db különböző teszttel, 3 mintából, mindegyik pozitív lett, köv. héten mentem UH vizsgálatra. Ekkor voltam 5 hetes. Nekem nem mondta az orvosom, hogy bármi baj származhatna a hüvelyi Uh-ból ilyen korán. Azt mondta, ez még egy nagyon fiatal terhesség (csak petezsák, benne pötty látszott), s visszarendelt 2,5 héttel későbbre, amikor már szívdobogás is látszott. Szerintem hívd fel az orvosod, számolj be a + tesztekről és kérdezz rá, mikor érdemes menned. Sok boldogságot!
2008. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mensi előtti este fél 7kor 2+ és ma reggel még1 + lett. :)

Megpróbálom elérni a dokit, aztán majd meglátjuk. Köszi a válaszokat! :))))))

2008. máj. 21. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:

a hüvelyi ultrahangtól nem megy el a baba.az orvosok nem csinálnak olyat ami ártana.

menj minnél előbb,hogy lássa a doki, jó helyen van-e beágyazódva stb...

lelkiismeretes orvos nem fog elküldeni, hogy korán mentél, legfeljebb visszahív későbbi időpontra is.

én az első vizsgálatnál ( hasi u.h. volt ) 4hetes voltam, 10nap múlva már szív hang is volt.

gratulálok és vigyázz magatokra

30hetes kismama

2008. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!