Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ilyen erős a 8. dpo-n a...

Miért ilyen erős a 8. dpo-n a jóstesztem?

Figyelt kérdés

Néztem több kérdést is evvel kapcsolatban, 17. körül nem várom, és a 8. dpo-n vagyok, van olyan akinek még csak nem is látszott a 2. csík. Remélem, hogy baba van a dologban, majd holnap is csinálok még, és ha erősödik, akkor az elvileg jó.

De ha nem baba miatt van, akkor valamilyen szintem magas, vagy valami nem működik jól? Vagy miért lehet? Lehet, hogy buta kérdés, csak kiváncsi vagyok:) vagy 8 nappal a peteérés után még nem lehet a baba miatt?

[link]



2012. márc. 10. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg elég erős. lehet, hogy még az LH-ra reagál. Sajnos ez a jóstesztelés nem túl megbízható, van akinek bejött, van akinek nem.
2012. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ha délután is csinálok egyet, akkor kideríthetem, hogy az Lh szintet jelezte vagy a Hcg-t?

Mert ugye azt reggeli pisiből végeztem. És ha délutániból is lenne egy(világosabb, vagy sötétebb), akkor az kikövetkeztethető? :)

2012. márc. 10. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Délután 4-5 között a legmagasabb az LH szint. Ha most erősebb lesz a csík, mint reggel, akkor az LH lesz.

Ha ittál az elmúlt 2 órában, akkor inkább várj egy kicsit, mert a folyadék felhigítja az eredményt.

Remélem segítettem.

K.

2012. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Csináltam most is egyet, nem ittam már régóta.

Alig látszik a 2. csík.

2012. márc. 10. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet terhességtől, de mástól is. Van, akinek erősödik, mégis megjön. Nekem mondjuk csak akkor volt pozi jóstesztként, amikor terhes voltam. Amúgy, a nemvárt napján is nega volt. Remélem, erősebb lesz a holnapi. Majd tedd fel a képét! :)
2012. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, mindenképp felteszem holnap reggel, kiváncsi leszek, hogy erősödik e :)
2012. márc. 10. 20:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Csináltam ma is egyet, elég halványka lett :) Nem értem, hogy miért. Nem baj, holnap is csinálok egyet, meglátom:) Hátha erősödik majd.
2012. márc. 11. 10:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2012. márc. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!