Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26cn-on volt egy kis "barna...

26cn-on volt egy kis "barna foszlány" a wc papíron amikor megtöröltem magam. Azóta ez van, vérzés sehol. Elméletileg lehetek terhes mert a 11. napon együtt voltunk, de 28 napos ciklusnál nem hinném. Teszteljek vagy menszi lesz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy tesztelj, másabb a vérzésed, mint szokott együtt voltatok, hajrá :):) Pontosan hány napja tart ez a "féligmeddigvérzés"? Ha már benne vagy a nem várt menstruáció idejében, akkor bőven tesztelhetsz :):) Írd meg az eredményt, kíváncsi vagyok :)
2009. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma kellene megjönnie (28cn.), de még reggel nem teszteltem. Tegnap du. csináltam egyet az negatív lett.Gondoltam még várok. A mellem feszül, nehéz. Már egy hete fájdogál a hasam szurkál itt-ott. Most éppen nem fáj, csak olyan mintha meg akarna jönni. Lehet holnap tesztelek, ha addig nem jön meg. Megírom az eredményt.
2009. jún. 10. 12:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 20-as tesztem van,annak mutatnia kellene már valamit holnap?
2009. jún. 10. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
20-asnak még nem, sajnos azok gyengébbek, lehet ez volt a baj, vegyél egy 10-eset az holnap tuti mutatja, ha baba van :):) Első voltam :)
2009. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!