Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 év tabletta szedés után...

Ringlet kérdése:

10 év tabletta szedés után nem jön a baba. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, melyik hormont kavarhatta meg a tabi elhagyása?

Nőgyógyász nem lát elváltozást, tüszőrepedést igazolta, hogy akkor volt. Elküldött hormon vizsgálatra, de amíg arra várok hátha valaki tud valami okosat hozzáfűzni.

Palástfüvet iszom. Vitaminokat szedek.

A mostani ciklus görbe persze még nem teljes, de ebben már barnázgattam. Az kizárja a terhesség létrejöttét?


Itt vannak a hőmérsékleti görbéim:

[link]


[link]


2012. márc. 10. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
a párod volt vizsgálaton?
2012. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús a mostani görbéd! A pecsételés lehet hormon zavar és a hőd miatt olyan, mintha kezdene beágyazódni a baba! :) Iszod a palástfüvet?
2012. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bíztonság kedvéért, hogy megnyugodj vegyél egy tesztet. Nagyon drukkolunk nektek!

(23 hetes kismama)

2012. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! :-) Ma teszteltem egyet. Negatív volt, de nem adom fel! :-)


A párom még nem volt vizsgálaton. Ha nem jön össze most sem a baba, akkor elmegy.

Köszi nektek!

2012. márc. 11. 11:51
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát most nem sikerült. :-( A hormonvizsgálat mindent jónak mutatott.

Viszont kaptam a nőgyógyászomtól Mastodynon cseppeket. Ami állítólag 1-3 hónap alatt rendbe vágja a ciklust.

2012. márc. 23. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:
nem lenne egyszerűbb, ha a párod is elmenne vizsgálatra mielőtt elkezdessz mindenfélét szedni? Aztán kiderül,hogy nem is neked kell és elcsesztetek egy csomó időt?
2012. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Miután az én ciklusom nincsen rendben a tabletta abbahagyása óta, ezért felírta a nőgyógyászom a Mastodynont. 1-3 hónapot mondott, hogy utána általában visszaállt eddig minden páciensének vele. Miután nekem van össze-vissza ciklusom, nem a páromnak indokolt vizsgálatra menni. Természetesen tudjuk, hogy sok helyen a férfivel van a gond, de nálunk nekem volt 2 hét a barnázgatás + menzi.

Ha a ciklus visszaállt és akkor sem jön a baba, akkor mehet a vizsgálat. De egyelőre nem gondoljuk, hogy nagy gond lenne velünk.

2012. márc. 24. 21:24
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak, hogy a kérdésem lezárt legyen! :-)

Jelentem a Mastodynon beállította a ciklusomat és most 9 hetes kismama vagyok...

2012. júl. 15. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2013. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!