Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki ilyet vagy lehet...

Szed valaki ilyet vagy lehet szedni terhesség alatt Doppel Herz Magnesium+Calcium+D3 tabletta?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet szedni igen.

Főleg magnéziumot, hogy ne görcsöljön be a lábad!


Én néha abba hagytam és másnap vagy harmadnap olyan lábgörcsöt kaptam hogy alig bírtam lábra állni!

2011. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem pont ezt szedem, hanem csak a Calcium + D3-at. Magnéziumból nekem Magnesii citrii-t írt fel az orvos, mert keményedtem. De ha elfogy, valószínű hogy én is így egyben veszem majd meg.

Egyébként én azért vettem ezt, mert Hipp Natal terhesvitamint iszok, abban pedig nincs kalcium és D-vitamin. Most hogy már nincs napos idő, és már mocorog a Baba, a védőnőm rámparancsolt :S , hogy szedjek Vigantolt, azaz D-vitamint. Ennek a papírján meg az van, hogy óvatosan kell, mert károsodást okozhat a Babánál. Na be sem vettem belőle, hanem találtam a patikában ezt a Doppel Herz-eset. Ez jónak tűnik.

24h kismama

2011. nov. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!