Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek alapján már...

Szerintetek ezek alapján már megint meg fog jönni a mensi? (Mára nem vártam: Görbe lent! )

Figyelt kérdés

Mára nem vártam, a melleim nagyon fájnak, tegnap volt egy kevés piros pecsételésem wc-papíron, ma is volt egy pici, a hőm pedig így alakult:

[link]

Ezek alapján megint meg fog jönni a mensi? Legkésőbb holnap lenne aktuális, de eredetileg mára nem vártam volna és késni sose szokott.


2012. márc. 11. 06:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Persze még korán reggel van, természetesen megjöhet, csak egy nagyon picit azért bizakodom mert még mindig nagyon fáj a mellem és mert emelkedett a hőm, viszont a kis piros pecsétek lehangolóak, ami miatt meg úgy gondolom, hogy meg fog jönni sajnos. :(
2012. márc. 11. 06:21
 2/19 anonim ***** válasza:
Hátha nem fog megjönni. Amíg nem rendes mennyiség,addig reménykedhetünk. Hátha csak jelzi és érzi a szervezeted,hogy most kellene,de nem fog. :)
2012. márc. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy.

Nagyon szomorú leszek ha mégis megjön, mert most olyan szépen megugrott a hőm és ha mégis megjön, akkor az annyira rossz lesz.

2012. márc. 11. 07:19
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk,de ma már láttam a görbéd. Tegnapi kérdésemre válaszoltál. Én is bízok benne,hogy nem fog megjönni,és lesz egy szép két csíkos tesztem. Tegnap már csináltam egyet,de az negatív lett,lehet,hogy korán csináltam. Majd kedd,szerda körül megismétlem. Te mikor fogsz tesztelni?
2012. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Szerintem biztos túl korán teszteltél. Te mikorra nem várod?

Én csak akkor tesztelnék, ha mához 1 hétig nem jönne meg a mensim!


Most pl. néha azt érzem, hogy nyilalgat a hüvelyembe. De ez mensi előjel simán lehet, viszont babát is jelezhet, mert egyik ismerősömnek ez volt a legelső terhességi tünete.

2012. márc. 11. 07:29
 6/19 anonim ***** válasza:
Én tegnapra nem vártam,és még semmi.Tegnap reggel krémes folyásom volt,estére vizes,és mindjárt megjön érzés,most reggelre megint krémes. Már van egy kisfiam,de nem nagyon tudom(sajnos) felidézni,hogy hogy volt vele,szerdán lesz 3 éve,hogy szültem.
2012. márc. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Na majd mindenképp írjuk meg egymásnak, mi lett a vége. Drukkolok neked!

Nálam szerintem legkésőbb holnap már ki is fog derülni. Ha holnap se fog megjönni, na én csak akkor fogok egy picit reménykedni, mivelhogy soha nem szokott késni.

2012. márc. 11. 07:47
 8/19 anonim ***** válasza:
oké,mindenképpen megírom én is,és szorítok neked,hogy ez csak egy nemvárt jelzés legyen. Szia!!!
2012. márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindenképp tesztelnék egyet a helyedben, mégpedig most.

A peteérésedhez képest már a 16 dpo, tehát ki kellene mutatnia.

Sajnos ha beindul a vérzés, akkor ez még annak a jele is lehet, hogy megindult valaki útnak, de nem tudott beágyazódni.

Ha most nem tesztelsz, akkor ez nem derül ki, és bármennyire szomorú is az ilyen, jobb tudni róla, a későbbiekre nézve, legalábbis szerintem.

Legjobbakat!

2012. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na jó, rendben!

Ha holnap reggelig se jönne meg a mensi, akkor a reggeli első vizeletből csinálok egy tesztet, remélhetőleg még jó a teszt és nem járt le a szavatossága, már elég régóta ott áll a fiókomban...nem kellett használnom. Ezer éve nem csináltam tesztet.

2012. márc. 11. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!