Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teszt alapján a mai napon...

Teszt alapján a mai napon derült ki, hogy terhes vagyok. Kb.5 hetes. Az elmúlt hetekben elkezdtem megint futni. Nem okoz problémát, ha folytatom a futást?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

gratula! :D


a barátnőm végig szaladt, nagy hassal hegyre fel, csodálkozott is rajta, aki látta..

de előtte ő maratont is szaladt.


azt hiszem, ő a kivétel a szabály erősítésre, miszerint nem ajánlott :)

2011. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én abbahagytam,mert veszélyeztetett kismama voltam.
2011. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nem ajánlott a rázkódás miatt. haannyira mehetnéked van akkor inkább válaszd a gyors gyaloglást :)
2011. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hááát...ezt Neked és az orvosnak kell megítélnie! Én például világ életemben futottam (meg mindent csináltam: úsztam, aerobik, kerékpár,kondi), még most is (14hetesen).

Nekem azt mondta az orvosom, hogy nyugodtan csinálhatom azt, amit előtte csak ne essek túlzásokba és ne most készüljek az "olimpiára", meg egyébként úgyis érezni fogom, hogy mi esik jól és mi az, ami már nem. És így is van!

Szóval szerintem beszéld meg vele, és utána döntsd el, mit szeretnél.

2011. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szép napot mindenkinek! :)
2011. ápr. 6. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!