Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e, ha a partner...

Terhes lehetek-e, ha a partnerem nem ment el?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hirtelen pillanatban voltunk együtt és nem volt nálunk gumi.Én még nem szedek gyógyszert hisz fiatal vagyok.Már egy hete meg kellett volna jönnie de még semmi.Volt már ugy hogy késett de akkor legalább tudtam hogy nincs rá okom...Attól is késhet ha csak "megbolygattak"?
2007. aug. 5. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Figyel, én egy fiatal lány vagyok, és tudom, hogy nem szabad olyannak megtörténnie, hogy "hirtelen pillanatban". Akkor meg kell próbálni kibírni, vagy máshogy elégítsétek ki egymást! És a válasz:IGEN, lehetsz terhes attól, hogy nem mert el, hisz előváladéknak kell lennie, és abban már lehet ondó. amugy attól is késhet, hogy együtt vagytok. tanácsolni csak azt lehet, hogy minnél hamarabb menj el orvoshos, és ők meg fogják tudni mondani, hogy akkor most mi a hejzet. és még egyszer, lécci ne tegyetek olyat amit nagyon megbánhattok...
2007. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!