Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha Pharmatex kúppal védekeztem s megszakitást alkalmaztunk, de a 2. aktusnál nem raktam be új kúpot, mert az még 3 órán belül volt és a partnerem a péniszét sem mosta meg a 2. aktus előtt, amit szintén megszakitással fejeztünk be?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszer sem élvezett beléd akkor nagyon kicsi az esélye, h terhes lehetsz. Mi is szoktuk így. A kúp 4 órán át véd.
2009. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes.


Több embert ismerek, aki rábízta magát a kúpra, mert az 4 órán át véd..

2009. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azért ha nem is élvezett belé a srác, elég kicsi az esélye a terhességre---

1.hsz votlam

2009. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
sztem a pharmatex arra való, h nelegyél terhes. nemértem minek ide még a megszakítás is? minek kínzod azt a pasit?:D
2009. júl. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sokan esnek teherbe pontosan így. ha nem akarsz gyereket, akkor ne bízd magad a kúpra mert meglepődhetsz. én biztosan nem mernék csak ezzel szexelni, bizonytalannak tartom a hatását, gondolj csak bele a megtermékenyítéshez elég egy darab ondósejt, ami túléli... szerintem váltsatok vagy használjatok ezzel együtt pesszáriumot.
2009. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Íyg, hogy volt kúp, és megszakítottátok, így nem lehet baj. ( Ha 4 órán belül voltatok).
2009. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

(11:44, nem elég egy ondósejt a megtermékenyítéshez.

A sperma fej részében van egy enzim, ami bontja a petesejt burkát és ahhoz, hogy bontsa, sok kell!

Terméketlen pasiknál meg az a baj, hogy kevés a spermaszám és nem tudja eléggé lebontani a burkot. Csak így zárójelbe,mert ezt a baromságot valaki kitalálta és hangoztatja, pedig nem így van. Az más másik dolog, hogy egy csepp g*ciben már van elég, ami bontja a burkot...)

2009. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


a pharmatex a spermicid kategóriába tartozik. te is láthatod hogy ahhoz képest hogy ez elvileg egy védekzési mód, nagy a hibaarány. innentől kezdve mindenki maga döntheti el hogy neki ez így megfelel-e. csak itt a fórumon számtalan olyan választ olvastam hogy teherbe estek mellette. én 100% hogy nem bíznám magam csak erre, ha semmiképpen sem akarnék gyereket. ezeket a termékeket pesszárium mellé találták ki, a kettő együtt ad megbízható védelmet, magában a spermicidek nem elegek. szerintem aggódás helyett válts valami másra.

2009. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz,hogy mást nem használtunk a kúp mellé,de megszakitást alkalmaztunk.
2009. júl. 27. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!