Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés a bő, tojásfehérjéh...

A peteérés a bő, tojásfehérjéhez hasonlító, nyúlós nyálka után 1-2 nappal következik be, vagy hogy van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A ciklus 12. napján vettem észre (a méhnyak még kemény volt és könnyen elérhető), hogy a folyásom átlátszó, mintha csak víz lenne, majd a 16-17. naptól a 20.-ig sok, tojásfehérjés váladékom volt, a méhnyak pedig puha,nehezen elérhető, és a következő tünetek jelentkeztek a 20. napon: mellfeszülés,szexuális vágy erősödése, mensi szerű görcsök, aztán a baloldali petefészkem kezdett fájni, és volt egy csepp barna folt. Ma a 21. napnál tartok, és a méhnyak ismét kemény, a folyás csökkent és fehérre, sűrűre változott, az ovulációs fájást pedig már szinte nem is érzem. Korábbi ciklusokban a 12-13. napon észleltem ezeket a tüneteket, lehetséges, hogy most kitolódott a peteérésem? Szerintetek mikor történt az ovuláció? És így mikorra tehető a legtermékenyebb időszak? Nem baba a cél, pusztán a testem működését szeretném megérteni. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. márc. 11. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, így van ,ahogy írod, én is így tapasztaltam. Még talán annyi, hogy még ovu napján is lehet tojásfehérjés nyák. Nekem így volt! :) És kitolódhat a peteérés!

A legtermékenyebb egyértelműen az a pár nap, amikor van a tojásfehérje+méhnyak puha(beengedi a kiskatonákat)+hasszurka!

2012. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2012. márc. 12. 19:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem a nyák előtt történt a tüszőrepedés, ugye?
2012. márc. 14. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem előtte, hanem utána -
2015. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!