Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki használt már Claerblue...

Erus76 kérdése:

Ki használt már Claerblue digitális ovúlációs tesztet? Bevált?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én. Hát az 500 forintos pont ugyanannyira megbízható mint ez a majdnem kétezres
2012. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem ovulációs teszt, hanem terhességi, ami a feltételezett teherbeesés időpontját is jelzi.
2012. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van ovulációs teszt is amin egy kis mosolygós arc jelenik meg, ha pozitiv. Én még várom az ovut, most kezdtem el használni, szóval nem tudom mennyire megbízható, de az biztos hogy könnyű használni és egyértelmű választ ad. Így nem aggódom azon, hogy most akkor elég erős-e a vonal vagy nem, pozitív-e vagy negatív. Ha van mosolygós arc akkor pozi ha csak egy kör akkor nega. :)
2012. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én 5 hónapja használok ovulációs tesztet és nem sikerült még a baba!
2012. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso: szerintem te terhessegi tesztrol beszelsz, az kerul ket ezerbe kb., bar szerintem a digitalis talan kicsit tobbe. Az ovulacios teszt 7 darabos es 6-7 ezer korul van az ara.

Kerdesre a valasz pedig, en hasznaltam ezt a fajtat es mellette a coraxot is. Amikor az elso pozitiv napot jelezte a corax, akkor a CB meg negativ volt, majd a corax utolso pozitiv, harmadik! napjan volt lett csak pozitiv a CB, elegge meglepett, de en kivartam a kovetkezo napot, akkor mar negativ volt mindketto. Nekunk akkor sikerult is. Tehat, ha valaki az elso negativ napon probalkozik, ebbol a szempontbol mindegy. De, ha valaki a pozitiv napon szeretne probalkozni, akkor ebbol a szempontbol a CB pontosabb. Ha van ra penzed, en ajanlom.ezt a fajta tesztet. Nagyon szerettem hasznalni, a digi terhessegi tesztjet is.

2012. márc. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én most vettem először, ezért voltam kíváncsi a tapasztalatokra, márc. 19-re várom az ovúlációt. Eddig csak Gabrielt használtam, de néha nem tudtam eldönteni, hogy eléggé erős-e az a második csík...Terhességi tesztjét még nem vettem, 2.100 Ft-ba kerül, ma kérdeztem a gyógyszertárban.
2012. márc. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!