Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark, palastfu, malnaleve...

LillyMarie kérdése:

Cickafark, palastfu, malnalevel, baratcserje. Melyik segitene legjobban, ha a menstruaciom teljesen kimaradt honapok ota?

Figyelt kérdés
4 honapja hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset, azota nem menstrualok, babat szeretnenk de ugye ez peteeres nelkul nem igen megy...baratcserjet mar szedem kapszula formajaban, de a teakrol is jokat hallottam. A vervetel kimutatta egyebkent, hogy alacsony a progeszteron szintem.
2012. márc. 11. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a nőgyógyászodat kérdezd, ha 4 hónapja már nem jött meg egyáltalán.

Egyébként a ciklus első felében a cickafark tea ajánlatos a peteérés serkentésére, másofik felében pedik a palástfű, vagy a málnalevél a megtermékenyült petesejt megtartására. A barátcserjét a cilkus egész ideje alatt szedheted.

2012. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egy tea sem jött be, csak a 400mg-os barátcserje 2x1 adagolásban.
2012. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Angliaban elek es itt sajnos csak beutaloval mehetek nogyogyaszhoz, a magannak csillagaszati ara van. A dokim aki beutalhatna azt mondja akar 1 evet is varhatok, az is normalis menstruacio nelkul...
2012. márc. 12. 08:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnád a Woman's cream-et. Progeszteronos krém, és elvileg megemeli úgy a progeszteron szintet, hogy amikor abbahagyod, megjön a mensid. Tehát meghozza, mint mondjuk a norcolut, amit itthon arra írnak fel, ha rég nem jön a mensi. Barátcserje is nagyon tud segíteni szerintem.
2012. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi, le fogom nyomozni ezt a kremet. A baratcserjet szedem egy ideje de semmi valtozas, ezert gondoltam egy kis rasegitesre :)
2012. márc. 13. 00:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány mg-ot szedsz a barátcserjéből? Én a Premens nevűvel kezdtem, amiben kb. 400 mg a napi adag, aztán vettem egy másik faját, azon 800mg-ot írtak napi adagnak. A 800mg/napos szedésénél a második hónapban már megjött magától és peteérésem is volt. Most tartok a harmadik hónapnál, és megint volt peteérésem, pedig a dokim már meddőségibe küldött a pé hiánya miatt...
2012. márc. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!