Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok ezen a teszten...

Ti láttok ezen a teszten valamit? (kép)

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki, de szétszedtem a tesztemet, mert kis üveglap volt rajta, hátha van ott valami. A 10. napon vagyok peteérés után, és Predictor Earlyval csináltam, ami elvileg a mensi előtt négy nappal kimutathatja az eredményt.

[link]

Ahova a nyilat rajzoltam, ott kéne lennie a 2. csíknak, ami tőle balra van, és kicsit erősebb, az nem tudom micsoda, az nem látszódott az üvegcskén keresztül. De ahova odarajzoltam a nyilat, ott láttok valamit?

Itt a negatívja is:

[link]


2012. márc. 12. 11:04
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Soha többet nem veszek ilyen Predictort :( Jajj, de sajnálom, hogy ez lett a vége :(

Remélem a holnapim pozitiv! Nagyon bízom benne :( :)

Bárcsak....!!!!!

Jó, irok holnap reggel mindenképp!

MIlyen lett neked is? Olyan halvány, vagy az a görbés furi vonalas?

2012. márc. 15. 20:11
 22/23 anonim ***** válasza:

14es vagyok:

mármint a teherbeeséshez használtál ovu tesztet?

amúgy mióta próbálkoztok?

most akkor hány napja késik már?

2012. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
én vagyok aki az előbb írt,hogy ugyanilyennel teszteltem.Detto ugyanilyen volt az enyém is esküszőm,hogy nem akarlak elkeseríteni,de a friss kérdéseknél olvasd végig a sztorim.S.o.S.-t írtam a végére
2012. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!