Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel terhességi teszttel...

Gabriel terhességi teszttel kapcsolatban kérdezhetnék olyanoktól, akik mostanában teszteltek?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete már késik a menzeszem (nem tudom pontosan mert a 11 hónapos kislányomat szoptatom és ilyenkor még belefér egy kis késés...) és napok óta hányingerem van, étvágyam se sok van és fogytam is a párom szerint (első terhességem így indult).

Ma rápisiltem egy Gabriel tesztre, és szerintem negatív lett. Viszont ami fura, hogy lehet hogy keveset pisiltem rá, ez befolyásolhatja az eredményt? Most használtam először ilyen tesztet. Valahogy mintha később kezdett volna el elindulni a piros szín a tesztfelületen, ha értitek amit mondok. Régen amikor teszteltem akkor azonnal megjelent a terhes és a control csík is.

Aki mostanában tesztelt annak hogy volt, azonnal megjelent a control csík? Vagy arra is vári kellett?


2012. márc. 12. 21:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!